• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15882457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, który nie tylko kosztuje… ale też zarabia .. 27664766 15882457 Dom w sercu Kaszub - mieszkaj, wypoczywaj i zarabiaj Sulęczyno!Ten wyjątkowy dom w Sulęczynie łączy komfort codziennego mieszkania, możliwość wypoczynku oraz potencjał dochodowy.Przestronny dom o powierzchni 522 m² został podzielony na 5 niezależnych...

Sulęczyno (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

1 850 000 PLN (3 544 zł/m2)

12
5
522 m2
1999
15885028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27715625 15885028 Do sprzedania dom z potencjałem w jednej z zielonych dzielnic Jaworzna, przy ul. Sportowej. Oferujemy Państwu budynek mieszkalny, willowy, podpiwniczony, piętrowy z poddaszem pomocniczym. Wybudowany w 1913 roku jako nieruchomość mieszkalna, na dz...

Jaworzno (Stara huta) (Śląskie, gm. Jaworzno)

1 050 000 PLN (4 339 zł/m2)

3
-
242 m2
1913
15844474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z garażem w spokojnej okolicy 26839487 15844474 Dom szeregowy skrajny 151,84 m² 5 pokoi duży ogród 434 m²Straszyn okolice Pruszcz Gdański GdańskNa sprzedaż przestronny i zadbany skrajny segment szeregowca o powierzchni użytkowej 151,84 m² z garażem oraz pięknie zagospodarowanym ogrodem 434 m²....

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 349 000 PLN (8 934 zł/m2)

5
2
151 m2
2008
15533815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DLA DUŻEJ RODZINY! POD DOM OPIEKI! 20682586 15533815 DUŻY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM15 min do Żukowa 10 min do Kartuz 35 min do GdańskaŚwietna lokalizacja! Idealne miejsce pod  pensjonat, dom opieki lub dom  dla dużej rodziny!W zasięgu 20  min spacerem dwa jeziora! LOKALIZACJA: Nieruchomo...

Mezowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

899 000 PLN (2 749 zł/m2)

10
3
327 m2
2000
15887792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27794269 15887792 Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Grzędzicach. Powierzchnia całkowita 150m2 użytkowa 115m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 550 m², co zapewnia wygodną przestrzeń do wypoczynku. Dom został zaprojektow...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

749 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2025
15812020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26454397 15812020 Fenomenalna przestrzeń do rozpoczęcia nowej historii. Nie szukaj dalej - to Twój wybór - zapraszam, Sinter House otwiera swoje drzwi.Lokalizacja: Malin, gm. Wisznia MałaSzukasz domu, który nie jest tylko budynkiem, ale prawdziwą przystanią spokoju? M...

Malin (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 999 000 PLN (14 488 zł/m2)

5
2
207 m2
2023
15887785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27794229 15887785 Do sprzedania willa Bojanówka usytuowana w samym centrum Milanówka.Nieruchomość pod opieką konserwatora zabytków co daje możliwość uzyskania dofinansowania na remont. Właściciel wykonał projekt, uzgodnił go z konserwatorem i uzyskał stosowne zgody ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

8
-
250 m2
1910
15885896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27743629 15885896 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z użytkowym poddaszem w Grzędzicach.Powierzchnia domu 116m2 powierzchnia działki 505 m2.Nieruchomość znajduje się w spokojnej i rozwijającej się okolicy – idealna dla rodziny. Budynek jest obecnie ...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

950 000 PLN (8 190 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15867598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27348454 15867598 W ofercie nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 112,73 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w formie wiaty, położony w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Nałkowskiej. Dostępne również 5 i 6 pokojowe segmenty z ogródkami ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15887757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27793292 15887757 Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z garażem - Zawada, gmina Myślenice Dom: 184 m² powierzchni mieszkalnej. Garaż z częścią mieszkalną: 91 m² powierzchni mieszkalnej + 52 m² garażu. Łączna powierzc...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 499 000 PLN (5 451 zł/m2)

6
2
275 m2
2022
15884994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem-super lokalizacja, spokojna okolica 27715260 15884994 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale, położony w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w spokojnej i bardzo dobrze skomunik...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (5 762 zł/m2)

7
3
269 m2
1987
15876413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką przy drodze wojewódzkiej nr 212 27537058 15876413 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż oferujemy dom, z dużą działką, położony tuż przy drodze wojewódzkiej (212) łączącej Bytów z Chojnicami.ATUTYDuża powie...

Udorpie (Pomorskie, gm. Bytów)

560 000 PLN (4 870 zł/m2)

4
1
115 m2
1950