• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 256

15887882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malowniczy dom na działce 1,3ha -Bory Tucholskie 27797097 15887882 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.!! Wyjątkowa oferta - niesamowite siedlisko w otoczeniu borów tucholskich !! To idealne miejsce dla osób marzących o ciszy, przestrzeni i życiu w zgodzie z naturą.ATUTY:s...

Czarne (Pomorskie, gm. Kaliska)

950 000 PLN (5 975 zł/m2)

5
1
159 m2
2001
15762948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25416487 15762948 Nowoczesny dom w Miłkowie – 138 m², działka 1194 m², widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m², położony w spokojnej, malowniczej miejscowości Miłków – tuż przy granicy z Karpaczem. Dom znajduje się na pros...

Miłków (Dolnośląskie, gm. Podgórzyn)

799 000 PLN (5 794 zł/m2)

5
1
137.9 m2
2021
15887886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27797102 15887886 Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 50 m2 zlokalizowany w miejscowości Rogienice , w gm. Włoszczowa . Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 160 m2. Dom wybudowany z drewna, po generalnym remonc...

Włoszczowa (Rogienice) (Świętokrzyskie, gm. Włoszczowa)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1970
15887866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796877 15887866 Dwie nieruchomości + zabudowania pomocnicze na kameralnej działce:-- połowa bliźniaka - pow. 109m2 -elewacja i dach po remonciewewnątrz całość do remontudwa poziomypięć pokoi, dwie kuchniedwie łazienkipiwnicaPiec na wszystko, nowe instalacje: elektr...

Debrzno (Pomorskie, gm. Debrzno)

355 000 PLN (3 257 zł/m2)

5
2
109 m2
1967
15887877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796899 15887877 Nowoczesny dom 125 m w otoczeniu zieleni komfort, cisza i szybki dojazd do WarszawyNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 125 m, położony na dużej działce 1000 m w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość została w...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (12 927 zł/m2)

5
2
123 m2
2026
15765610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25476527 15765610 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 180m2. usytuowany na działce 4751m2. Ogrzewanie CO węglowe; Ciepła woda bojler elektryczny; Szambo PARTER: - 2 pokoje; - kuchnia; - łazienka z WC; - przedpokój; P...

Włoszczowa (Świętokrzyskie, gm. Włoszczowa)

559 000 PLN (3 106 zł/m2)

5
-
180 m2
-
15873160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27513144 15873160 Poniemiecki dom 183 m2 w zabudowie szeregowej, posadowiony na działce 600 m2 w Urazie, ok. 7 km od Obornik Śląskich i 20 km od Wrocławia. Dom składa się z następujących kondygnacji: PARTER ok. 88,6 m2 : 4 pokoje, kuchnia, łazienka z natryskiem, kor...

Uraz (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

297 000 PLN (1 188 zł/m2)

7
-
250 m2
1880
15887878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy, energooszczędny, superkomfortowy, 2023r 27796892 15887878 DOM NA SPRZEDAŻ - WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJISiepraw, ul. DębowaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży superkomfortowego, bardzo ekonomicznego PARTEROWEGO domu Przytulnie i bardzo funkcjonalnie wykończony, choć dający możliwość łatwej aranżacji d...

Siepraw (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 180 000 PLN (14 217 zł/m2)

3
1
83 m2
2023
15886043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWY LUKSUSOWY DOM BLIŹNIAK 99,23M2 ŻOŁĘDOWO 27746331 15886043 NOWA OFERTA W NASZYM BIURZE - DOM W ZABUDOWIE BIŹNIACZEJ Z TRZEMA SYPIALNIAMI W ŻOŁĘDOWIE!Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowego typu bliźniak położonego w malowniczej miejscowości Żołędowo nieopodal By...

Żołędowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

920 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
1
99 m2
2023
15883440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675157 15883440 Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący położony w urokliwym miejscu w Cedyni, najdalej położonej na zachód miejscowości w Polsce, bardzo blisko granicy z Niemcami.Dom z lat 80-tych o powierzchni użytkowej ok. 160 m2, piętrowy (dodatkowo z użytkowym ...

Cedynia (Zachodniopomorskie, gm. Cedynia)

799 000 PLN (4 935 zł/m2)

6
2
161.91 m2
1984
15802271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26261369 15802271 Przestronny dom na dużej działce - Pszenno!Dom wolnostojący składający się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się cześć dzienna, gdzie jest salon wypoczynkowy, częściowo otwarta kuchnia z jadalnią oraz łazienka, hol, spiżarka i wiatrołap. Na tym ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 350 000 PLN (7 627 zł/m2)

5
2
177 m2
2013
15796675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26123193 15796675 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Pilchowie w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal lasu, dogodny dojazd do Szczecina jak i Polic. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ponad 150 m2, znajduje się na działce gruntu 425 m2, media doprowad...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

549 000 PLN (3 637 zł/m2)

7
2
150.96 m2
2002