• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15864582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269469 15864582 Luksusowa rezydencja 430m2 na działce 1,11 ha z prywatnym stawem i strefa relaksu. Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, prywatność i wyjątkowy standard życia? Ta nieruchomości spełnia wszystkie oczekiwania.Na sprzedaż oferuje imponujący d...

Henryszew (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

2 150 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
3
430 m2
2004
15796674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26123211 15796674 WOLNOSTOJĄCY DOM NA 30 AROWEJ DZIAŁCE W MIEJSCOWOŚCI - PIETRZEJOWICE OKOLICA Prezentujemy wolnostojący, częściowo wyremontowany dom położony na prawie 30 ar działce w miejscowości Pietrzejowice Lokalizacja domu z bardz...

Pietrzejowice (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

990 000 PLN (5 077 zł/m2)

4
1
195 m2
1950
15878471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27596003 15878471 Kamienica z potencjałem w samym sercu Bochni - przy rynku! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1920 roku , położona w prestiżowej lokalizacji - tuż przy bocheńskim rynku , w otoczeniu punktów usługowych, sklepów i restauracji. To doskonała ...

Bochnia, Rynek

3 400 000 PLN (6 939 zł/m2)

2
1
490 m2
1920
15810443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26408881 15810443 Dom do własnej aranżacji 12 arów Krzeszowice Szybki dojazd do Krakowa i Katowic Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Krzeszowic - na osiedlu Żbik. Nieruchomość łącz...

Krzeszowice, Żbicka

800 000 PLN (4 211 zł/m2)

5
2
190 m2
2001
15293539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14987483 15293539 NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu z bardzo dogodnym dojazdem do Krakowa ...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 100 000 PLN (6 548 zł/m2)

5
2
168 m2
2023
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15651141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23330003 15651141 Na sprzedaż wyjątkowy dom dwurodzinny w zielonej i prestiżowej części BrwinowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Brwinowa. Nieruchomość łączy komfo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

6
3
200 m2
-
15527627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20542197 15527627 Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestoraSzukasz wyjątkowego miejsca, które łączy klimat przedwojennej architektury z wygodą współczesnego życia? Ten dom w centrum Pruszkowa to propozycja, która wyróżnia się charakt...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15822174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633177 15822174 Na sprzedaż  budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu indywidualnego położony na 995 m2 ogrodzonej działce  w Nowym Zieluniu w gminie Lidzbark. Nieruchomość  o powierzchni 125,98  m² zachwyca nowoczesnym stylem, a z ceną wynoszącą 670 000 PLN...

Nowy Zieluń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
1
125 m2
2022
15781492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25829531 15781492 Nowoczesny dom bliźniaczy klasy A+ pod Warszawą komfort przyszłości i niskie koszty życiaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony tuż przy granicy Warszawy. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiego standa...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
3
156 m2
2025
15717803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540068 15717803 Urokliwy dom w Ornecie, ul. Elbląska!Marzysz o stworzeniu własnego, wymarzonego miejsca na ziemi? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom wolnostojący w Ornecie przy ulicy Elbląskiej, idealny dla osób ceniących sobie historyczny charakter i chcących nadać nie...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

3
1
80 m2
1920