• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 334

15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15651141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23330003 15651141 Na sprzedaż wyjątkowy dom dwurodzinny w zielonej i prestiżowej części BrwinowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Brwinowa. Nieruchomość łączy komfo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

6
3
200 m2
-
15527627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20542197 15527627 Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestoraSzukasz wyjątkowego miejsca, które łączy klimat przedwojennej architektury z wygodą współczesnego życia? Ten dom w centrum Pruszkowa to propozycja, która wyróżnia się charakt...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15822174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633177 15822174 Na sprzedaż  budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu indywidualnego położony na 995 m2 ogrodzonej działce  w Nowym Zieluniu w gminie Lidzbark. Nieruchomość  o powierzchni 125,98  m² zachwyca nowoczesnym stylem, a z ceną wynoszącą 670 000 PLN...

Nowy Zieluń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
1
125 m2
2022
15781492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25829531 15781492 Nowoczesny dom bliźniaczy klasy A+ pod Warszawą komfort przyszłości i niskie koszty życiaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony tuż przy granicy Warszawy. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiego standa...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
3
156 m2
2025
15717803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540068 15717803 Urokliwy dom w Ornecie, ul. Elbląska!Marzysz o stworzeniu własnego, wymarzonego miejsca na ziemi? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom wolnostojący w Ornecie przy ulicy Elbląskiej, idealny dla osób ceniących sobie historyczny charakter i chcących nadać nie...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

3
1
80 m2
1920
15888408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27813771 15888408 Na sprzedaż Luksusowa rezydencja w prestiżowym osiedlu Ventana Walendów pod WarszawąElegancja, nowoczesność i komfort zamknięte w wyjątkowej rezydencji położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod Warszawą. Ta nieruchomość została ...

Walendów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 000 000 PLN (11 538 zł/m2)

5
2
260 m2
2009
15888405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813763 15888405 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.), w stanie deweloperskim, usytuowany w malowniczej i cichej ok...

Wodzierady (Wodzierady) (Łódzkie, gm. Wodzierady)

790 000 PLN (6 475 zł/m2)

4
1
122 m2
2025
15869119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401495 15869119 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 6 200 m², zlokalizowanej na spokojnych przedmieściach Lubaczowa.Nieruchomość daje szerokie możliwości zagospodarowania zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwes...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

648 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15850988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011140 15850988 Oferujemy domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej w stanie deweloperskim oraz mieszkania w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Szczytnikach koło PoznaniaPrezentowany dom - w zabudowie bliźniaczej- składa się z 6 pokoi, idealny do r...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

789 000 PLN (5 441 zł/m2)

6
2
145 m2
2026
15844398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26834347 15844398 Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m², położona na działce 1000 m², w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i ogromny potencjał zarówno dla dużej rodziny, jak i ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
4
530 m2
1985