• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 328

15773978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25645171 15773978 DOM 192,19 M2 7 POKOI 2 ŁAZIENKI STAN SUROWY RUPNIÓW GMINA WIEJSKA LIMANOWA POWIAT LIMANOWSKI KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla rodziny z dziećmi nawet 2+6, inwestorzy którzy chcieliby prowadzić ma...

Rupniów (Małopolskie, gm. Limanowa)

370 000 PLN (1 927 zł/m2)

7
2
192 m2
1994
15852492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27034613 15852492 OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul. Sosnowej, na działce o powierzchni 511 m² . Of...

Olkusz, Sosnowa

1 490 000 PLN (7 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1980
15846020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26873971 15846020 Dom w Myślenicach-Bysinie w nowoczesnym stylu, komfortowy, z przepięknym widokiem na okolicę! Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 220 m2 powierzchni z garażem dwustanowiskowym, p ...

Bysina (Górne Przedmieście) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 340 000 PLN (6 091 zł/m2)

7
3
220 m2
2017
15089127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9473631 15089127 Bochnia, Śródmieście, ul. Poniatowskiego, kamienica z 2 mieszkaniami, lokalem użytkowym i zapleczem gospodarczym na działce o pow. 1020 m 2 . Nieruchomość położona bezpośrednio na przeciw dworca kolejowego w Bochni. Na terenie dział...

Bochnia, Poniatowskiego

1 400 000 PLN (3 889 zł/m2)

6
2
360 m2
1920
15533956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20686193 15533956 Grajów, okolice Wieliczki. Dom wolno stojący o pow. użytkowej ok. 212 m 2 , tuż przy lesie, na działce 0,7316 ha. Dom z klimatem, wg indywidulanego projektu, wybudowany w 1988 r., w otoczeniu lasu. Dom wybudowany z cegły z izolacja we...

Grajów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 770 000 PLN (7 080 zł/m2)

6
2
250 m2
1988
15637903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22996473 15637903 Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m² (0,6004 ha) z drewnianym domem do remontu w Nowej Wsi, gmina Dobczyce. Ta nieruchomość to ...

Dobczyce (Małopolskie, gm. Dobczyce)

129 000 PLN (1 697 zł/m2)

2
1
76 m2
1900
15872880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27504032 15872880 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż rezydencja z prywatnym SPA oraz domkiem gościnnym, w górskiej części Wisła – os. Tokarnia o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, na działce 3049 m² w otoczeniu lasów, gór i strumienia. Ni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 100 000 PLN (6 838 zł/m2)

7
2
307.1 m2
1992
15761041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25371682 15761041 Komfortowy dom z dużą działką w Gorzyczkach – nowoczesność, przestrzeń i spokój Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, wybudowanego w 2016 roku w malowniczych Gorzyczkach. To idealne połączenie nowoczesnych i...

Gorzyczki (Śląskie, gm. Gorzyce)

1 790 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
1
198.9 m2
2016
15866589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321156 15866589 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 360 m², położony na działce o powierzchni 1991 m² w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju. Część mieszkalna budynku ma ok. 240–260 m², a ...

Jastrzębie-Zdrój (Moszczenica) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 550 000 PLN (4 306 zł/m2)

8
1
360 m2
1980
15877028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562081 15877028 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika – Zebrzydowicach, przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Nieruchomość idealna dla ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 695 000 PLN (6 753 zł/m2)

5
2
251 m2
2008
15867029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333204 15867029 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w Czarkowie – w spokojnej, kameralnej lokalizacji pod Pszczyną. To propozycja dla osób, które chcą wykończyć dom według własne...

Czarków (Śląskie, gm. Pszczyna)

640 000 PLN (3 639 zł/m2)

4
2
175.89 m2
2025
15860133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181423 15860133 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w Czarkowie – w spokojnej, kameralnej lokalizacji pod Pszczyną. To propozycja dla osób, które chcą wykończyć dom według włas...

Czarków (Śląskie, gm. Pszczyna)

769 000 PLN (5 566 zł/m2)

4
2
138.16 m2
2025