• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Kłobuczyno Łowiecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łowiecka i Kłobuczyno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15877787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas!Działka budow.|z WZ|Nowe ciche osiedle 27578802 15877787 Działka, na której naprawdę chce się zamieszkać w miejscowości Wybcz gmina Łubianka, cisza, przestrzeń i konkretne możliwości.Są takie miejsca, gdzie po wejściu na działkę od razu wiesz, że to „to”. Tu nie ma hałasu, nie ma ścisku, nie ma kompromisów...

Wybcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łubianka)

148 500 PLN

-
-
1500 m2
-
15332530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16048736 15332530 SZCZEPANEK , GMINA TŁUSZCZ1 035 M2.....WYDANE WARUNKI ZABUDOWY.Ładna ,wymiarowa działka rolna ( klasa ziemi R-6) 1035 m2 w miejscowości Szczepanek ,gmina Tłuszcz.PKP KLEMBÓW około 6,6KM .Wymiary - 30 x 36m.Bok 30 m od drogi dojazdowej.Dojazd asfalt +...

Szczepanek (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)

160 000 PLN

-
-
1035 m2
-
15819826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643432 15819826 Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 774 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 774 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, blisko Ostrowa Wielkopolskiego oraz ...

Sadowie (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

108 360 PLN

-
-
774 m2
-
15818025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620144 15818025 Działka na sprzedaż z potencjałem inwestycyjnym do podziału na 4, Gmina Ostrów Wielkopolski, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, Wtórek, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,49 ha (4 900 mkw.) w kształcie pros...

Wtórek (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

485 000 PLN

-
-
4900 m2
-
15795458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26097171 15795458 Na sprzedaż działka budowlana,o powierzchni 2698 m², położona w malowniczej miejscowości Binowo,tylko kilka minut jazdy samochodem od Binowo Park Golf i jeziora Binowskiego.Umiejscowiona w urokliwym zakątku Binowa, powierzchnia - 2698 m², (szerokość ...

Binowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

399 000 PLN

-
-
2698 m2
-
15667209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23595832 15667209 Na sprzedaż działka budowlana w gminie Giżycko okolice jeziora Kisajno Kompleks działek (docelowo obejmujący obszar 6 hektarów) zlokalizowany jest w pobliżu Giżycka, w otoczenie przyrody i nieopodal jeziora Kisajno, z pi...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

99 000 PLN

-
-
1050 m2
-
15894273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pełne media | Asfalt | MPZP |Dopuszczalny bliźniak 27937853 15894273 LOKALIZACJA:Jagatowo to przepiękna, pełna zieleni miejscowość oddalona od Gdańska o zaledwie 18 km. Świetny dojazd do obwodnicy i autostrady A1. W okolicy pola, lasy i sporo przyrody. Jest to świetne miejsce na spędzanie czasu z rodziną, ścieżka rowe...

Jagatowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

499 999 PLN

-
-
1370 m2
-
15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15691613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018326 15691613 MAŁA NEGOCJACJA CENY!!!Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warzawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacji kolejki WKD która może być przeznaczona na dzi...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

6 500 000 PLN

-
-
18061 m2
-
15578665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21730814 15578665 Grunt położony na nowopowstającym osiedlu, w miejscowości Ruszajny. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na całoroczny dom mieszkalny.UZBROJENIE TERENUDziałka uzbrojona w sieć komunalną wodociągową i elektroenergetyczną.LOKALIZACJAGrunt w bardzo dob...

Ruszajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

78 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
1131 m2
-
15558483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21235294 15558483 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1540 m2, zlokalizowaną w Podgórzu Parcelach gmina Mała Wieś powiat płocki, województwo mazowieckie - działka o numerze ewidencyjnym 18512Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzenn...

Podgórze-Parcele (Mazowieckie, gm. Mała Wieś)

169 400 PLN (110 zł/m2)

-
-
1540 m2
-
15553053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21035429 15553053 Działka jest już dostępna do zakupu, co pozwala na szybki start realizacji Twojego projektu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem niepowtarzalnej nieruchomości w malowniczej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy na prezentację.Ce...

Wandzin (Łódzkie, gm. Wodzierady)

450 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
4460 m2
-