• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 40

15835840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26705224 15835840 Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 593 o powierzchni 74cm², zapisanej w księdze wieczystej SW2K0001...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

7 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
74 m2
-
15835837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26705216 15835837 Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 1473 o powierzchni 11894 m², zapisanej w księdze wieczystej SW2K...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

495 000 PLN (42 zł/m2)

-
-
11894 m2
-
15766947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25515241 15766947 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Stalowej o łącznej powierzchni 25504 m² , w skład których wchodzą działki: 3086215, 3087215 zapisane w księgach wieczystych GL1S000195353 i GL1S000098391. Działka gru...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

980 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
25504 m2
-
15833881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26704921 15833881 Nieruchomość położona w Nowej Rudzie przy ul. Tuczyn o powierzchni 778 m² w skład której wchodzi działka nr 10510 zapisanej w księdze wieczystej SW2K000134107. Teren nieruchomości nierówny o nieregularnym kształcie, częśc...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

94 260 PLN (121 zł/m2)

-
-
778 m2
-
15835838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26705221 15835838 Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 1474 o powierzchni 7810 m², zapisanej w księdze wieczystej SW2K0...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

185 000 PLN (24 zł/m2)

-
-
7810 m2
-
15835496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715343 15835496 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej rejon ul. Asfaltowej, obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 37714, 37814, 109114 i łącznej powierzchni 56841 m², zapisane w księgach wieczystych GL1S000085274, GL1S000088617. ...

Ruda Śląska (Ruda) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

750 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
56841 m2
-
15835839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26705220 15835839 Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 62 o powierzchni 574 m², zapisanej w księdze wieczystej SW2K0001...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

40 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
574 m2
-
15724631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24660647 15724631 Nieruchomość stanowiąca zwarty kompleks 7 działek nr 52, 61, 63, 64, 65, 66, 72354 o łącznej powierzchni 148388 m2 zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, zapisanych w księgach wieczystych nr GL1S000098528, GL1S000073172, GL1S0000...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

6 500 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
148388 m2
-
15721253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599893 15721253 Nieruchomość niezabudowana zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Reja o łącznej powierzchni 17166 m2, w skład której wchodzą działki nr: 178317, 178417, 265970, 413570, 242124, 280770, zapisane w księdze wieczystej nr GL1S000029207. Nie...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

690 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
17166 m2
-
15721252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599891 15721252 Teren przemysłowy o łącznej powierzchni 488112 m2 zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Kalinowej i częściowo przy ul. Porannej, w skład którego wchodzą działki nr: 63835, 111253, 111353, 111753, 117053, 68733, 3013215, 61536, 61636, 617...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

40 000 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
488112 m2
-
15720540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24589658 15720540 Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, o łącznej powierzchni 350237m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 212, 636160, 162, 163, 180, 866174, 178, 387, 218, 221, 217, 416, 216, 215, 666268, 662241, 654240...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

19 337 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
350237 m2
-
15715664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24497880 15715664 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla obejmują działki gruntu numer 73554 i 78854 o łącznej powierzchni 1,6837 ha. Działka numer 73554 jest zabudowana budynkiem magazynowym natomiast działka numer 78854 jest zabudowana w...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 231 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
16837 m2
-