• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 40

15721249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599889 15721249 Nieruchomości niezabudowane położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Jagiełły o łącznej powierzchni 158725 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr: GL1S000014614, GL1S000014889, GL1S000036191, GL1S000090836, GL1S000166810, GL1S0...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

2 600 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
158725 m2
-
15721365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24603272 15721365 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 166685, 166785, 166885, 166985 o łącznej powierzchni 940 m2 zapisane w księgach wieczystych nr: GL1S000003410, GL1S000127741 . Działki charakteryzują się regularnym kształtem,...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

110 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15721029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24596571 15721029 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu numer 3085, 3095, 196818, 272018, 4, 2973, 2974, 1, 2 i 1572201 o łącznej o powierzchni 208785 m2 , położonych w Zabrzu przy ul. Chudowskiej oraz w Rudzie Śląskiej. Działki zapisane są w ...

Ruda Śląska (Halemba) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

7 190 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
208785 m2
-
15721030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24596572 15721030 Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 112850, 112950, 107750, 107950, 108150 o łącznej powierzchni 15531 m2, oraz udział w 12 części w działce numer 112650 o powierzchni 165 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr GL1S00017...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 173 400 PLN (76 zł/m2)

-
-
15531 m2
-
15721364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24603271 15721364 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o numerze 2706234 o powierzchni 29555 m2 zapisaną w księdze wieczystej nr GL1S000507990. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości nieogrodzony. Obszar działki w pó...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

880 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
29555 m2
-
15721250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599890 15721250 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o numerze 63561 o powierzchni 3732 m2 zapisanej w księdze wieczystej nr GL1S000071857. Działka o kształcie regularnym, zbliżonym do wąskiego prostokąta, teren zadrzewiony. Nieruchomość nie ...

Ruda Śląska (Godula) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

72 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
3732 m2
-
15716525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24514914 15716525 Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Bielszowickiej, obręb Bielszowice, o łącznej powierzchni 13661 m², w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 51123, 16223, 16322, 51325, 21226, 33, 23928, zapis...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

816 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
13661 m2
-
15399860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17675311 15399860 Na sprzedaż działka o pow. 1579 m2, w miejscowości Ruda Strawczyńska w gminie Strawczyn. Działka przy drodze asfaltowej, w pierwszej linii zabudowy . Zielona okolica, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta drzewami, krzewami. Wymia...

Ruda Strawczyńska (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

100 000 PLN

-
-
1579 m2
-
15777714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25736493 15777714 Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodu słońca odbijającego się w tafli wody?W zielonej, spokojnej części Janowa Lubelskiego - Ruda - czeka przestrzeń, w której codzienność zwalnia.Na sprzedaż oferuję malo...

Ruda (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

988 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
8200 m2
-
15607704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22368837 15607704 Działka budowlana 1300m .Miejscowość Ruda Gmina Radzymin.Działka objęta MPZP oznaczona terenem o przeznaczeniu :- MN 06 Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Kształt trapez o wymiarach : szerokość ok 29m długość ok 52m ( dłuższy bok ), ok 44m...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

260 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15876154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532125 15876154 Na sprzedaż działka o powierzchni 2670 m², zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Porębskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz ciągu pieszorowerowego o stałym ruchu użytkowników.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowani...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

453 900 PLN (170 zł/m2)

-
-
2670 m2
-
15046979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 8039320 15046979 RUDA.. 6 KM DO MRADZYMINA I S8 , 5 KM DO ZALEWU ZEGRZYŃSKIEGO..Do zaoferowania działka rolna 32300 m 2- ok. 90 m szerokości i ok. 300 m długości . Dojazd asfalt+ ok 140 m droga polna 6m szerokości ( odrębna księga i odrębny nr działki )Media gaz, wod...

Ruda (Mazowieckie, gm. Radzymin)

2 650 000 PLN

-
-
32300 m2
-