• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 37

10851656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80758 10851656 Do sprzedaży działka w ścisłym centrum Rybnika o powierzchni 244 m2 pod budowę obiektu z przeznaczeniem pod usługi (według obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego-31 U- tereny zabudowy usługowej, gdzie dopuszczone są pomieszc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

520 000 PLN (2 131 zł/m2)

-
-
244 m2
-
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów) (Śląskie, gm. Rybnik)

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15799305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185176 15799305 Jeśli szukasz działki pod budowę domu w miejscu, które łączy spokój, wygodę i świetną komunikację ta propozycja zdecydowanie zasługuje na uwagę. Parcela znajduje się w Orzepowicach, jednej z najbardziej komfortowych dzielnic Rybnika, cenionej za zie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

197 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
824 m2
-
15878865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602481 15878865 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN

-
-
800 m2
-
15766090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25498265 15766090 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAXNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Zamenhofa.Najważniejsze informacje: Stan prawny uregulowany – pełn...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

329 900 PLN

-
-
3979 m2
-
15799311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185175 15799311 Szukasz działki, która pozwoli Ci stworzyć wygodny dom w spokojnej, zielonej części Rybnika, a jednocześnie nie rezygnować z bliskości centrum? Ta parcela w Orzepowicach to miejsce, które łączy świetny metraż, kompletną infrastrukturę oraz wyjątkowo ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

173 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
724 m2
-
15760650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362917 15760650 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Zwycięstwa w skład których wchodzą działki gruntu o numerach 106022, 106221, 106421 o łącznej powierzchni 14306 m², zapisane w księdze wieczystej GL1Y001277823. Graniczące ze sobą ...

Rybnik (Chwałowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

574 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
14306 m2
-
15796834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26132234 15796834 Nieruchomość zlokalizowana jest w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 nr działki 1526 o powierzchni 2741 m² zapisanej w księdze wieczystej GL1Y001301034. Kształt działki nieregularny, wydłużony wzdłuż ulicy. Działka jest w ...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

615 000 PLN (224 zł/m2)

-
-
2741 m2
-
15760740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365512 15760740 Nieruchomość położona w Rybniku w rejonie ul. Bolesława Śmiałego o powierzchni 4081 m², w skład których wchodzą niezabudowane działki 134414, 134814 zapisane w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działka nr 134414 jest nach...

Rybnik (Boguszowice stare) (Śląskie, gm. Rybnik)

110 000 PLN (27 zł/m2)

-
-
4081 m2
-
15760652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362922 15760652 Działka położona jest w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 2332 m² w skład w której wchodzi działka gruntu 73740 zapisana w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działka o kształcie kwadratu. Nieruchomości posiada...

Rybnik (Niedobczyce) (Śląskie, gm. Rybnik)

140 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
2332 m2
-
15786360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25907457 15786360 Nieruchomość jest zlokalizowana w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 o powierzchni 2781 m² nr działki 1526, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001301034. Kształt działki nieregularny, wydłużony wzdłuż ulicy. Działka jest w ...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

490 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
2781 m2
-
15763125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25418501 15763125 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Bolesława Śmiałego o powierzchni 6576 m² obejmuje niezabudowane działki gruntu o numerach geodezyjnych 252414, 252514 zapisane w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działki o numera...

Rybnik (Boguszowice stare) (Śląskie, gm. Rybnik)

466 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
6576 m2
-