• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 37

15772087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25600593 15772087 Prezentujemy Państwu Atrakcyjną Działkę Budowlaną w zielonej i spokojnej części Rybnika. Dookoła zabudowa jednorodzinna . Działka o powierzchni 1400 m2 składa się z dwóch działek. Na działce kanalizacja ,prąd, woda, gaz w drodze. Wszę...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15871070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27456523 15871070 Działka usługowa 1919 m² - przyszłościowa lokalizacja (obok centrum logistycznego MORAJ).Świetna propozycja dla inwestora, który chce wejść w rozwijający się rejon Rybnika. Teren z dużym potencjałem położony przy planowanej strefie usługowoprodukcyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1919 m2
-
15882235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27658592 15882235 Działka leśna 39 830 m² - duży teren inwestycyjny, RybnikAtrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie Rybnika. Nieruchomość o łącznej powierzchni 39 830 m² składa się z trze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

999 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
39830 m2
-
15839576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26755885 15839576 Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji!Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących dobrze skomunikowanej lokaliza...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

150 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15862414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27226381 15862414 Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika!Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 4717 m², położona przy ul. Jaśminowej w rybnickiej dzielnicy Ligota.To wyjątkowa propozycja dla osób szukających miej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

389 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
4717 m2
-
15841971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26803017 15841971 Przestronna działka w kształcie trapezu w spokojnej, kameralnej lokalizacji!Na sprzedaż atrakcyjna parcela o powierzchni 700 m² położona przy Ulicy Gospodarczej w Rybniku.Nieruchomość usytuowana jest wśród zabudowy jednorodzinnej, na uboczu - z dala ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

117 000 PLN (167 zł/m2)

-
-
700 m2
-
15885281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27721859 15885281 Działka 5612 m² - usługiprodukcja - 51x110 m - ul. GruntowaDuża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową w świetnie skomunikowanej lokalizacji.Najważniejsze informacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

625 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
5612 m2
-
15868341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27380551 15868341 Działka inwestycyjna 2885 m² - TEREN USŁUGOWY - Rybnik, GliwiceNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m², położona w dynamicznie rozwijającej się części Rybnik, przy trasie łączącej Rybnik i Gliwice. Parcela o kształcie zbliżo...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

479 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
2885 m2
-
15885279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721861 15885279 Działka 1916 m² - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - ZEBRZYDOWICEIdealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren z dodatkowymi atutami, które realnie przyspieszają start inwestycji.Najważnie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1916 m2
-
15876705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27548370 15876705 Działka budowlana 1369 m² - Ochojec - top lokalizacjaTo jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika idealna pod budowę domu.Najważniejsze informacje- powierzch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

479 150 PLN (350 zł/m2)

-
-
1369 m2
-
15803410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26294757 15803410 Szukasz działki w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rybnika, która pozwoli Ci wygodnie zaprojektować dom jednorodzinny z prywatnym ogrodem? Ta oferta spełni te oczekiwania.Parcela położona przy ul. Worcella, ma powierzchnię 1324 m², jest w cało...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

99 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1324 m2
-
15797597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26154212 15797597 Szukasz miejsca pod budowę wygodnego domu w spokojnej, świetnie skomunikowanej części Rybnika? Ta działka to propozycja, która łączy idealny metraż, komplet mediów, wygodny dojazd oraz topową lokalizację blisko centrum i Zalewu Rybnickiego.Parcela je...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

193 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
800 m2
-