• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 263

15449353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uście Gorlickie, działka budowlana 10 a, 1027S/2021 18810598 15449353 Działka budowlana do wydzielenia o powierzchni ok. 10 a w Uściu Gorlickim. Działka znajduje się w terenie oznaczonym symbolem MNU - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Nieruchomość lekko nachylona w kierunku wschodnim. Istnieje...

Uście Gorlickie, Uście Gorlickie

105 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15449493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Florynka, działka budowlana 10 a, 1064S/2022 18811348 15449493 Do sprzedania działka budowlana do wydzielenia w miejscowości Florynka (gmina Grybów, powiat nowosądecki). Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Ekspozycja południowo - wschodnia. Media na działce: prąd, woda i gaz. Cena: 6 900 złar...

Florynka, Florynka

69 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15449660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Łosie, działka rolna 0,6167 ha, 1079S/2023 18814424 15449660 Do sprzedania działka rolna w miejscowości Łosie (gmina Ropa) o powierzchni 0,6167 ha. Działka widokowa. Teren o niskiej intensywności zabudowy. Prąd i gaz w sąsiedztwie....

Łosie, Łosie

125 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
6167 m2
-
15450495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 15 a, 1090S/2023 18845456 15450495 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 15 arów w Bystrej (gmina Gorlice). Działka w kształcie prostokąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 2MNUk1 - tereny zabudowy mieszkaniowej i...

Bystra, Bystra

90 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15450530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 12 a, 1091S/2023 18845898 15450530 Działka budowlana w Bystrej (gmina Gorlice) o powierzchni ok. 12 arów. Nieruchomość w drugiej linii zabudowy. Woda i kanalizacja na działce. Prąd i gaz na działce sąsiedniej. Istnieje możliwość wydzielenia działki o większej powierzchni....

Bystra, Bystra

108 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15450958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gorlice, działka budowlana do wydzielenia, 1130S/2024 18854076 15450958 Działka budowlana w Gorlicach (Sokół, wjazd z ulicy Sosnowej) o powierzchni około 10 arów, do wydzielenia. Działka płaska. Bardzo lekkie nachylenie w kierunku południowo - wschodnim. Prąd, woda i gaz na działkach sąsiednich. Dojazd drogą w służebnośc...

Gorlice, Gorlice

99 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
12531460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim, blisko Garwolin 84577 12531460 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 7000 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim). Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego( t...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

285 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
14045479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlano-rolną w otwockim k/Garwolina. 102526 14045479 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 5400 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim), blisko Garwolina. Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

215 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15893776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27920573 15893776 ?? Na sprzedaż: Piękna działka Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i projektem domu! Media w drodze -prąd, woda, kanalizacja.Nasielsk, ul. Słoneczna.Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, ale nie chcesz tracić miesięcy na załatwianie formalności? Ta of...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

216 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
1146 m2
-
15893781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Wygoda 27920560 15893781 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę budowlaną, położoną w jednej z cenionych i poszukiw...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

749 000 PLN

-
-
623 m2
-
15886471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Łąka klasa III, IV i V 27758090 15886471 Łąka - Dalewo, gmina Drawsko-PomorskieTylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż działka rolna o pow. 4,85ha obręb Dalewo w cichej i spokojnej okolicy. Wokół pola i lasy. Dojazd drogą utwardzoną gruntową. Użytki:ŁIII - 1,14haW-ŁIII - 0,12haW-ŁIV -...

Dalewo (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

210 000 PLN

-
-
48500 m2
-
15869372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27406216 15869372 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 12972 m.kw. w Nowosielcach. Działka płaska , w kształcie prostokąta, otoczona polami i położona przy drodze . Front działki ok. 56 m., głębokość 2...

Oborniki Śląskie (Nowosielce) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

246 000 PLN

-
-
12972 m2
-