• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 009

15897093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczna, wszystkomająca, klimatyczna i widokowa działka budowlana: 930 m2. 27993804 15897093 Słoneczna, wszystkomająca działka budowlana na sprzedaż. Zlokalizowana w urokliwej Trzemeśni kMyślenic na płaskowyżu Pańskie Górne, ponad często zasnutą mgłami i smogiem dolną Trzemeśnią. Dojazd drogą asfaltową z centrum Trzemeśni około 1,5 km, oraz ...

Trzemeśnia, Trzemeśnia Pańskie

233 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
930 m2
-
15872479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27494304 15872479 Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni 3,291 ha w Oświęcimiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej powierzchni 3,291 ha. Oferowana nieruchomość składa się z dw&oa...

Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

8 900 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
32910 m2
-
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15764446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25448352 15764446 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. SiennejDziałka o powierzchni 1130 m2 położona w zabudowie domów jednorodzinnych z pełnym uzbrojeniem terenu usytuowana na le...

Nowa Wieś Malborska, Sienna

169 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15781223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka widokowa 3276 m² | MEDIA | Zamek | Lokalizacja TOP! 25823277 15781223 Na sprzedaż wyjątkowa działka w pełni budowlana z możliwością zabudowy usługowej – jedna z najlepszych lokalizacji w Ogrodzieńcu, idealna zarówno pod dom, biznes lub inwestycję. - Najważniejsze atuty działki Top lokalizacja – ul. Wojska Polskiego –...

Ogrodzieniec, Wojska Polskiego

489 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
3279 m2
-
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-