• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 149

15698994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24160502 15698994 Na sprzedaż oferujemy Państwu ogromny dom (willę) na prawobrzeżu w SzczecinieBudynek mieszkalny o powierzchni 468,2m2 - trzy kondygnacyjny pod klinikę, biura, motel, z możliwością rozbudowywykaz pomieszczeń - poziomy:1.przyziemie: garaż 34,5m2 (dwust...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 799 500 PLN (5 979 zł/m2)

9
-
468.2 m2
1991
14418708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3407055 14418708 Przedmiotem oferty są udziały we współużytkowaniu wieczystym oraz współwłasności, w wys. 4651000, których wartość wynosi 4.302.616,- zł. Zgodnie z umową o korzystanie z nieruchomości wspólnej, do wyłącznego korzystania przez Sprzedającego pozos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 302 616 PLN (4 704 zł/m2)

12
-
914.73 m2
-
13438459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 89043 13438459 Doskonały lokal handlowy, usługowy lub biurowy.Na sprzedaż super usytuowany lokal (Krzywoustego przy Heliosie) w bardzo dobrej cenie. Lokal o przeznaczeniu handlowym, usługowym lub biurowym. Obiekt z dużą witryną, wejściem bezpośrednio z ulicy w dosk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (7 373 zł/m2)

1
-
217 m2
1930
13407063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 1700997 13407063 Duża hala o powierzchni użytkowej 1666m2 przeznaczona pod działalność wielkopowierzchniową-preferowana działalność branży meblowej.Obiekt jest usytuowany w atrakcyjnym miejscu Szczecina,gdzie łączą się cztery duże osiedla Szczecińskie,poza tym nieba...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 198 000 PLN (3 120 zł/m2)

1
-
1666.1 m2
1980
15305282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15307022 15305282 Na sprzedaż świeżo wyremontowany lokal usługowy w samym centrum miasta., zlokalizowany przy galerii Kaskada. Na metraż 55 m2, składają się dwa pomieszczenia główne oraz dwa zaplecza plus łazienka z wc.Lokal idealnie nadaje się, min.:&nbs...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 255 zł/m2)

1
-
55 m2
1930