• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 190

15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15687240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23960633 15687240 Lokal inwestycyjny w Warszawie dzielnica Mokotów.Na sprzedaż lokal usługowy bezpośrednio przy wejściu do Galerii Mokotów.Podana cena zakupu jest ceną netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT. ✅ Posiadam na sprzedaż i wynajem inne lokale usługowe – gas...

Warszawa (Mokotów), Wołoska

2 430 000 PLN (27 000 zł/m2)

1
-
90 m2
2025
15687656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970082 15687656 Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ YIELD 7%Termin realizacji inwestycji lipiec 2025. Lokal o powierzchni 108 m² w budynku apartamentowo–usługowym, w otoczeniu innyc...

Warszawa (Ursynów), Kłobucka

2 200 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
-
108 m2
2026
15687655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970080 15687655 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o pow. 38,98m2 , położony na Bemowie przy ul. Człuchowskiej 49.Lokal doskonale widoczny z głównej ulicy, przy przystanku autobusowym, stacji metra Szeligowska.Lokal położony w ciągu innych lokali handlowo - us...

Warszawa (Bemowo), Człuchowska

974 500 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
38.98 m2
2024
15687709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970561 15687709 Lokal inwestycyjny w Warszawie dzielnica Mokotów.Na sprzedaż lokal usługowy bezpośrednio przy wejściu do Galerii Mokotów.Podana cena zakupu jest ceną netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT. ✅ Posiadam na sprzedaż i wynajem inne lokale usługowe – gas...

Warszawa (Mokotów), Wołoska

2 430 000 PLN (27 000 zł/m2)

1
-
90 m2
2025
15687784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23972769 15687784 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż w Śródmieściu. Parametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 100 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat, - Wszystkie opłaty licznikowe, wywóz nieczystości po stronie Najem...

Warszawa (Bemowo), Grzybowska

4 300 000 PLN (43 000 zł/m2)

1
-
100 m2
2021
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-