• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 195

15889099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27845225 15889099 Lokal Barber Gastronomia ogródek ParkingPolecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !cena nettoZapraszam...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

98 990 PLN (1 435 zł/m2)

1
-
69 m2
-
15893088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899797 15893088 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 084 737 PLN (12 327 zł/m2)

11
-
88 m2
2025
15893111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27899751 15893111 Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² Doskonała lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (17 748 zł/m2)

7
-
111 m2
1999
15893093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899802 15893093 Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Parter przeznaczony jest na cele handlowo-usługowe, natomiast wy...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 750 000 PLN (4 375 zł/m2)

11
-
400 m2
2000
15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

11
-
96 m2
2015
15892682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899514 15892682 INWESTYCJA - LOKAL UŻYTKOWY - WYNAJĘTY - NA SPRZEDAŻ KROWODRZA - OKOLICA WROCŁAWSKIEJ I NOWEGO KLEPARZA. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Atrakcyjny lokal o przeznaczeniu handlowo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 330 000 PLN (19 559 zł/m2)

11
-
68 m2
2016
15892660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899509 15892660 Piękny lokal użytkowy 106m 2 z małym ogródkiem, na parterze w Piasecznie Nowej Iwicznej, z trzema własnymi miejscami postojowymi przed wejściem do budynku. Świetny na gastronomię, sklep ze zdrową żywnością, biuro notarial...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 100 000 PLN (10 377 zł/m2)

11
-
106 m2
2009
15892674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899516 15892674 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

11
-
289 m2
2025
15892676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899506 15892676 Niezależny obiekt biurowy 825m 2 na dużej działce 4600m2 na Ursynowie w Pyrach, z możliwością realizacji większych inwestycji. Świetna lokalizacja, w pobliżu inne obiekty handlowe i usługowe, wjazd na autostradę A2, przystanki autobu...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 000 PLN (32 727 zł/m2)

11
-
825 m2
1997
15892672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899504 15892672 Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie, nadaje się na działalność gospodarczą, usługi, kwatery, dom noclegowy. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki,...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 850 000 PLN (6 477 zł/m2)

11
-
440 m2
1995
15487348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19668250 15487348 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15892509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny dwór, zamek, pałac 27899218 15892509 Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Piękna nieruchomość osadzona w lokalnej historii, a jednocześnie gotowa, by zapewnić nowym...

Radoszewnica (Śląskie, gm. Koniecpol)

6 500 000 PLN (6 915 zł/m2)

11
-
940 m2
2007