• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 35

15818987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633095 15818987 Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o pow 24,10m2  w klimatycznej kamienicy z czerwonej cegły w sercu Żyrardowa. Każde mieszkanie przeszło generalny remont: nowe podłogi, okna, drzwi oraz łazienki i aneksy kuchenne z płytą indukcyjną. ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

275 000 PLN (11 458 zł/m2)

1
1
24 m2
1917
15795961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26109898 15795961 Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o pow 21 m2 w klimatycznej kamienicy z czerwonej cegły w sercu Żyrardowa. Obecnie mieszkanie jest w trakcie remontu na który składa się: nowe podłogi, okna, drzwi oraz łazienka i aneks kuchenne z pł...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

240 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
-
21 m2
1940
15864338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27265045 15864338 Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku  który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny kompleks usługowo-mieszkalny, łączący nowoczesność z komfo...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

533 076 PLN (9 352 zł/m2)

1
-
57 m2
2025
15864337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27265040 15864337 Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku  który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny kompleks usługowo-mieszkalny, łączący nowoczesność z komfo...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

584 133 PLN (9 422 zł/m2)

1
-
62 m2
2025
15794990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26086410 15794990 Do sprzedaży udział 34 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej, która posiada tylko 2 współwłaścicieli. Nieruchomość znajduje się w centrum Żyrardowa. W skład udziału wchodzi budynek mieszkalny jednopiętrowy- kamienica z lat 30-tych. Sprzedaży...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

676 000 PLN (5 160 zł/m2)

4
2
131 m2
-
15448272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18788716 15448272 Położone na osiedlu Wschód ładne i duże mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe (ok 22+12+10m) z kuchnią, łazienką i osobnym WC. Dodatkowo widna garderoba i powierzchni ok. 5m użytkowana obecnie jako gabinet. Duży (10m) balkon. W piwnicy ...

Żyrardów (Wschód) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

659 000 PLN (9 153 zł/m2)

3
-
72 m2
1994
15287708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14803794 15287708 Inwestycja Dekerta 9 - Doskonała Okazja Inwestycyjna!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam 2 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pomieszczenia o łącznej powierzchni 58,12 m2...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

558 422 PLN (9 608 zł/m2)

3
1
58.12 m2
2025
15286453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14771608 15286453 Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 46,56 m2. Duże okna zapewnią sta...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

445 680 PLN (9 572 zł/m2)

2
1
46.56 m2
2025
15287714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14804004 15287714 Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! Termin oddania do użytkowania IV kwartał 2024 r. (inwestycja realizowana jest z wyprzedzeniem terminu - obecnie ok. 80%).*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

503 478 PLN (9 250 zł/m2)

3
1
54.43 m2
2025
15729463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761996 15729463 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,20 m² zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania z windą i pełnym wyposażeniem, gotowego do zamieszkania od za...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

485 000 PLN (9 858 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1993
15304224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15263508 15304224 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Na sprzedaż apartamenty w eleganckim i nowocześnie zaprojektowanym budynku. Szczegóły pod nr tel. 730 900 883.Powierzchnie lokali od 27 mkw do 65 mkw, jedno, dwu i trzypokojowe. Balkony i ogródki. Z trzypokojowych apa...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

691 950 PLN (10 645 zł/m2)

3
1
65 m2
2024