• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Błonie Maja 3

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Maja i 3

Znaleźliśmy 16 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Błonie

15766299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25501145 15766299 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie o całkowitej powierzchni 62,6m2 z przestronną loggią (8,45m2). Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku z 2020 roku, przy ulicy Lesznowskiej w Błoniu. Inwestycja z windą oraz garażem podziemnym - mie...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

679 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15889647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856586 15889647 Mieszkanie 47,54 m² 3 pokoje Błonie blisko PKPFunkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty z 1972 roku. Lokal do odświeżenia, z bardzo ustawnym układem żaden z pokoi nie jest przechodni, co sprawi...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

475 000 PLN (9 694 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15888624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia // 2x miejsce post. // Osiedle Zam. // 27818687 15888624 OFERTA BIURA Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53,66m2 zlokalizowane na obrzeżach Błonia , ok. 3km od ścisłego Centrum Błonia . Mieszkanie na zamkniętym osiedlu , z 2 przynależnymi miejscami parkingowymi w bloku z 2016 roku . Piętro ...

Błonie, ul. 4km Centrum //

590 000 PLN (10 995 zł/m2)

3
1
53.66 m2
2016
15881102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z oddzielną kuchnią pod klucz! Błonie 27623866 15881102 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Waryńskiego w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze niskiego bloku z 1962 roku.Bard...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (10 630 zł/m2)

3
1
46 m2
1962
15817965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645197 15817965 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Śródmieście, 57,52 m² Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,52 m² , zlokalizowane w jednej z najbar...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

469 000 PLN (8 849 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15871077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja 27456720 15871077 Małgorzata  Biskup  660244448Na  Sprzedaż w naszym biurze!Polecam  3 pokojowe  mieszkanie po generalnym remoncie. Balkon oraz piwnica. Okna PCV. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, grzejniki konwektory.  3 sypialnie+2 przedpokoje + łazienka. Budynekblok...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15849650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26977051 15849650 Prezentujemy do sprzedaży lokal mieszkalny- segment w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w miejscowości Bieniewice gmina Błonie powiat Warszawski Zachodni. Powierzchnia lokalu wynosi 77,92 m + poddasze do adaptacji. Budynek znajduje się na dzia...

Bieniewice (Mazowieckie, gm. Błonie)

619 000 PLN (8 039 zł/m2)

4
1
77 m2
2025
15893675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do Remontu // Bezczynszowe // 27915850 15893675 OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o pow.25m2 , zlokalizowane w gminie Błonie , w miejscowości Rokitno ok. 4km od Centrum Błonia w budynku 4 lokalowym  Mieszkanie składa się z hallu , dużego pokoju ( do aranżacji aneks kuchen...

Błonie, Rokitno

169 000 PLN (6 760 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15449567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18812492 15449567 Błonie -centrum- dwupokojowe mieszkanie o pow. 36m2 ok. 12 min pieszo od stacji PKP .Parter w niskim bloku z 1969r. (płyta). Budynek z dala od głównych ulic, wokół dużo zielonej przestrzeni oraz miejsc parkingowych.Mieszkanie rozkładowe.W skład lokal...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

399 000 PLN (11 083 zł/m2)

2
1
36 m2
1967
15850677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27004578 15850677 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to świetna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, dobrą lokalizację i możliwość własnej aranżacji .Na sprzedaż mieszkanie o pow.78,2 mkw, położone w centrum ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

625 000 PLN (8 013 zł/m2)

3
1
78 m2
1984
15641300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23081335 15641300 Polecamy ładne, odnowione mieszkanie w świetnej lokalizacji na Osiedlu Błonie Wymienione zostały wszystkie instalacje, nowe gładzie, nowe okna i drzwi Mieszkanie z pełnym wyposażeniem ( pralka, lodówka, tv ) wraz z meblami. Budynek zlokalizowany...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

245 000 PLN (9 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1970
15865313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 3 pokojowe mieszkanie 47,3m2 - Błonie !! 27292810 15865313 !! 3 POKOJOWE MIESZKANIE 47,3M² - BŁONIE !!ATUTY:- przestronne 47,5m² !- ustawny rozkład pokoi !- ogromny potencjał aranżacyjny !- piwnica !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze wielorodzinnego budynku 4 kondygn...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

3
-
47 m2
1980