• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 102

15889006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840326 15889006 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Parter: 2 pokoje. Powierzchnia: 40,2 m&sup2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 550 PLN (7 989 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15884678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708995 15884678 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

941 700 PLN (15 189 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15881279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w Kamienicy przy Filharmonii z Ogródkiem 27627076 15881279 Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! ATUTY:- prestiżowa lokalizacja!- najpiękniejszy ogród w Śródmieściu!- wysokie sufity!- mieszkanie w pełni umeblowane!- gotowe do wprowadzenia!- niski czynsz!CHARAKTERYSTY...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

320 000 PLN (8 649 zł/m2)

2
-
37 m2
1872
15886954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772660 15886954 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie z balkonem na Osiedlu Paryskim, które łączy w sobie komfort życia, estetykę i bezpieczeństwo. Mieszkanie o powierzchni 39m 2 znajduje się na parterze nowoczesnego ap...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2016
15611469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
41m2 po remoncie, ogród, zrewitalizowana kamienica 22431820 15611469 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dolinaw Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz ci...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
1935
15877898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27583833 15877898 Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz z wc. Przyjemny urządzony przedpokój. Woda ciepła ogrzewana gaze...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

310 000 PLN (7 750 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15857123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27114164 15857123 Na sprzedaż mieszkania w wyjątkowej, w pełni zrewitalizowanej kamienicy położonej blisko centrum Bydgoszczy, przy ul. Artura Grottgera 5. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających klimatycznego mieszkania w centrum miasta, jak i dla inwest...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

298 540 PLN (11 942 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15862919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27234805 15862919 Jeżeli szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atmosferą domu jednorodzinnego, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 146,7 m2, 6 pokoi , zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

830 000 PLN (5 685 zł/m2)

6
-
146 m2
2000
15866837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum 27330437 15866837 Agent zajmujący sie ofertą: Anna Zakrzewska, tel: 798 857 340Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta - idealne zarówno pod inwestycję (wynajem), jak i do komfortowego życia dla rodziny.Nieruchomość znajduje si...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1935
15884933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714695 15884933 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15884932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714693 15884932 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

295 375 PLN (7 033 zł/m2)

1
-
42 m2
-