• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 102

15884906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714354 15884906 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

173 750 PLN (6 950 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15884679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708999 15884679 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 127 140 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
80 m2
2026
15884680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z widokiem na Brdę, jacuzzi na tarasie 27709000 15884680 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską nad rzeką Brda.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bar...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 466 000 PLN (18 000 zł/m2)

4
2
137 m2
2026
15830388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum! 26672036 15830388 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa po sąsiedzku!- Szybki termin wydania!- Trzystronna ekspozycja!- Duże możliwości aranżacyjne!CHARAKTERYSTYKA:Na sprz...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (4 731 zł/m2)

3
1
78 m2
1896
15764356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 pokoi pod wynajem + garaż i prywatny parking! 25446471 15764356 !TYLKO W PEPPER HOUSE - GOTOWIEC INWESTYCYJNY W SERCU MIASTA!Kamienica przy ul. Dworcowej - 6 pokoi, 100% obłożenia, w cenie garaż i prywatny parking!ATUTY:Prężnie działający biznes - stały, pewny dochód ok. 5 000 zł miesięcznie6 niezależnych, dużych...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

629 000 PLN (4 992 zł/m2)

6
2
126 m2
1900
15760746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
River Towers | Ekskluzywny Penthouse 25365504 15760746 River Towers Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi SukcesuWyjątkowa przestrzeń Prestiżowa lokalizacja Nieograniczone możliwości*****Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim dostępem do biznesowych i kulturalnych atrakcji.Potrzebujesz miejs...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 000 PLN (20 070 zł/m2)

4
1
142 m2
2020
15882031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655561 15882031 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,11m2 usytuowane na 1 piętrze z balkonem oraz dużą piwnicą. Apartamentowiec znajduje się na prestiżowym Osiedlu Paryskim w dzielnicy Skrzetusko na zamkn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2016
15881971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653423 15881971 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 47,30m2. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze wieżowca wybudowanego w 1975 roku. Budynek umiejscowiony jest w poszukiwanej lokalizac...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
-
47 m2
1975
15878002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586709 15878002 Polecam kawalerkę po generalnym remoncie, umeblowaną z wyposażeniem! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze od strony patio - ogrodu. Wystawa okien zachodnia, słoneczna z widokiem na zieleń. Mieszkanie o powierzchni 32,06 m2, w tym: - k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

292 000 PLN (9 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15880905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oferta PREMIUM-centrum-miejsce postojowe 27615577 15880905 Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mieszkań. Wykończony z materiałów o najwyższej jakości ze szczególną dbałością o każdy detal . Całość zaaranżowana wg indywidualnego ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 750 000 PLN (22 000 zł/m2)

3
2
125 m2
2012
15803619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście - 3 pokoje do wejścia! 26299633 15803619 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Idealna propozycja dla osób ceniących bydgoskie śródmieście. Inwestycyjnie pod dalszy wynajem lub na pierwsze mieszkanie.Lokal zaprojektowany został tak, aby skontrastować dawny klimat bydgoskiego Śródmieścia z no...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

419 000 PLN (9 744 zł/m2)

3
-
43 m2
1930
15848131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933603 15848131 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu po generalnym remoncie bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,06m2 (powierzchnia po podłodze 60m2). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4-piętrowej, zabytkowej i odnow...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
-
50 m2
1909