• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Bartodzieje

Znalezionych ofert: 32

15891017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884742 15891017 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15890993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała lokalizacja, świetna inwestycja 27884191 15890993 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na bydgoskich Bartodziejach - jednym z najbardziej pożądanych osiedli w mieście. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem, szczególnie dla studentów ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15888983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837596 15888983 M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z  dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Pos...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15847503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bartodzieje ul. Gajowa M-3 piętro 2 26917264 15847503 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 znajdujące się na IIp nowego apartamentowca (2024r.) z windą na os. Bartodzieje.Mieszkanie składa się z :- salon z aneksem kuchennym 22,24m2 ;- sypialnia 10,75m2 ;- ła...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15889444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
62m2 Aviator Bartodzieje, w pełni wyposażone! 27850316 15889444 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca z 2020r.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze wzglę...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

859 000 PLN (14 082 zł/m2)

2
1
61 m2
2019
15886223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja 27750477 15886223 Na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie - BartodziejeNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal o układzie rozkładowym, z dużymi oknami PCV wychodzącymi na wschód i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15610544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22410981 15610544 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 znajdujące się na 6-piętrze wieżowca z lat 70-tych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15888041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem - Bartodzieje! 27800905 15888041 TYLKO W PEPPER HOUSE!2 POKOJE DO WŁASNEJ ARANŻACJI NA BARTODZIEJACHATUTY:- parking za szlabanem na pilota!- bezpośrednio przy szpitalu Jurasza!- balkon!- winda!- 8 minut od Balatonu!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 37,5 m2. Pełna i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

2
-
37 m2
1969
15887312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780385 15887312 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 o ekspozycji zachodniej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 5-piętrowym budynku z windą z poziomu ''0''. Do mi...

Bydgoszcz (Bartodzieje małe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

424 000 PLN (11 158 zł/m2)

2
-
38 m2
2009
15822930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26605592 15822930 TYLKO w NOVATOR NIERUCHOMOŚCI! Na sprzedaż mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji Bartodzieje w Bydgoszczy. Usytuowane na szóstym piętrze apartamentowca ATRIUM powierzchnia lokalu 86m2 w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym ok.2...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

869 000 PLN (10 105 zł/m2)

4
-
86 m2
2016
15886427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757925 15886427 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję inwestycyjną - idealne dla osób poszukujących gotowego lokalu pod wynajem . Nieruchomość jest już wynajęta, co oznacza natychmiastowy zwrot z inwestycji. Obecny najemca jest solid...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15886126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27748810 15886126 Mieszkanie z potencjałem! Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Łazienka 5m2 w glazurze, z wanną razem z wc. W przedpokoju duża zabudowa typu "Komandor", na podłodze panele. Rozkład pomieszcz...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

1
-
38 m2
-