• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Bartodzieje

Znalezionych ofert: 32

15639638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23046644 15639638 Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze apartamentowca na Bartodziejach. Apartament został kompletnie wyposażony i urządzony z dbałością o każdy szczegół. Z salonu wyjście na przestronny taras, jedna z sypialni z balkonem, 2 łazie...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (15 385 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15878300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonałe lokalizacja,3 pokoje, loggia 27592617 15878300 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w naszym biurzeOpiekun oferty:Anna Zakrzewskatel. 798 857 340Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskich Bartodziejach - jednym z najbardziej pożądanych o...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

439 000 PLN (7 982 zł/m2)

3
1
55 m2
1972
15876275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Topowa lokalizacja, 3 pokoje,loggia 27534870 15876275 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZENa sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszcz - na osiedlu Bartodzieje.Lokal jest świeżo odświeżony i gotowy do zamieszkania, co czyni go idealną propozycją zarówn...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15848888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje-widok na BALATON-park-6 piętro BEZ PCC 26951085 15848888 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m², położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

685 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15848889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje-widok na BALATON-park-7 piętro BEZ PCC 26951087 15848889 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m², położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15863603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27253361 15863603 Przestronne mieszkanie 110 m² w nowym budownictwie - duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m² , położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku. Lokal wyróżnia się tró...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

970 000 PLN (8 818 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15627219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22778272 15627219 Przestronne, piękne mieszkanie 66,01m, salon z aneksem kuchennym sypialnią i łazienką. Bardzo wysoki standard. Z salonu wyjście na balkon. Całe mieszkanie jasne, słoneczne, z dużymi tarasowymi oknami, aluminiowymi, trójszybowymi. Wysokość ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (8 788 zł/m2)

2
-
66 m2
2015
15819139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Paryskim! 26638460 15819139 Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 znajdujące się na parterze w budynku położonym na Osiedlu Paryskim przy ulicy Pestalozziego. Mieszkanie znajduje się na terenie stylowego osiedla nawiązującego do dziewiętnasto...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

629 000 PLN (12 580 zł/m2)

3
1
50 m2
2013
15796105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26112511 15796105 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta prywatna – brak prowizji, oszczędność nawet kilkunastu tysięcy zł.Na sprzedaż świeże, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie z panoramicznym widokiem na miasto, położone na bydgoskich Bartodziejach...

Bydgoszcz (Bartodzieje wielkie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

444 000 PLN (10 326 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15795340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 33m2, zadbany budynek ok. Szpit. Jurasza 26094083 15795340 Polecamy mieszkanie, które jest idealne zarówno dla młodych ludzi jako pierwsze mieszkanie na start, ale ze względu na lokalizację w pobliżu Szpitala Jurasza jest ono także idealną inwestycją z myślą o najmie, szczególnie dla studentów medycyny.     ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

310 000 PLN (9 394 zł/m2)

1
1
33 m2
1948
15622982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 115m2, 2 łazienki, ostatnie piętro! 22665487 15622982 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy apartament o powierzchni 114,65m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych.Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze nowoczesnego, 7-mio piętrowego apartamentowc...

Bydgoszcz (Bartodzieje małe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 260 000 PLN (11 053 zł/m2)

5
2
114 m2
2025
15771830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, Gajowa, Bartodzieje 25595090 15771830 Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8m2 w nowej inwestycji na osiedlu Bartodzieje.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, dziesięcio piętrowego apartamentowca.Ekspozycja wschodnia zapewnia o...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

643 900 PLN (11 924 zł/m2)

3
1
54 m2
2026