• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 93

15880975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620065 15880975 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę schodową, a podwórze zostało na n...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

277 700 PLN (7 505 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15876745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27550894 15876745 Wyjątkowy apartament w Nowym Porcie - jedyna taka oferta z rynku wtórnego w tej inwestycji! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 63 m², położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji w...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 330 000 PLN (21 111 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15877207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w CENTRUM 300m od Wyspy Młyńskiej 27562661 15877207 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy, zaledwie kilka kroków od Wyspy Młyńskiej i Starówki.Lokalizacja:Ścisłe centrum Bydgoszczy.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze kamienic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 194 zł/m2)

3
1
129 m2
1904
15876232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT W CENTRUM- 90M 3 POKOJE 27533057 15876232 WYJĄTKOWY APARTAMENT W CENTRUMNa sprzedaż oferujemy unikatowe mieszkanie o niezwykłym charakterze, położone w centrum miasta, na wysokim parterze. Lokal został gruntownie wyremontowany z dbałością o każdy detal - z wykorzystaniem materiałów najwyższe...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
90 m2
1905
15836399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26711392 15836399 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Mieszkania 4-pokojowe w segmencie Prestige W...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 698 712 PLN (16 492 zł/m2)

4
-
103 m2
2025
15836756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26719658 15836756 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Dostępne mieszkania 2-pokojowe w seg...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 428 PLN (16 136 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15836763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719663 15836763 KUPUJĄC TEN APARTAMENT Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Apartament Prestige+ 131,5 m&...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 445 900 PLN (18 671 zł/m2)

4
-
131 m2
2025
15836735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719425 15836735 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

937 430 PLN (13 020 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15836757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719660 15836757 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszkań w segmencie Prest...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

652 806 PLN (15 922 zł/m2)

1
-
41 m2
2025
15836758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719659 15836758 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Dostępne mieszkania 3-pokojowe w segmencie Prestige...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 171 671 PLN (16 050 zł/m2)

3
-
73 m2
2025
15836760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719657 15836760 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Unikatowe mieszkanie 3-pokojowe 86,24 m² ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 535 072 PLN (17 850 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15836761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719652 15836761 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

837 070 PLN (13 079 zł/m2)

3
-
64 m2
2025