• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 93

15836754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719662 15836754 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Apartament klasy premium na najwyższym poziomie ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 811 400 PLN (20 060 zł/m2)

4
-
190 m2
2025
15836755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719653 15836755 KUPUJĄ C TO MIESZKANIE Z NASZ Ą POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 059 002 PLN (13 405 zł/m2)

4
-
79 m2
2025
15828070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645246 15828070 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mi...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

485 640 PLN (14 284 zł/m2)

1
-
34 m2
2025
15866377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT 68M2 W CENTRUM 27319889 15866377 TYLKO W NASZYM BIURZE! NIE SZUKAJ DALEJ!OFERTA WYJĄTKOWEGO MIESZKANIA W SAMYM CENTRUM BYDGOSZCZY - TOP LOKALIZACJA!Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni w Księdze Wieczystej 68m2, nat...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 150 000 PLN (16 912 zł/m2)

2
1
68 m2
1910
15859113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne mieszkanie w dobrej cenie 27164306 15859113 Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszcz przy ulicy Nowackiego 2.Całe mieszkanie jest zadbane i umeblowane (RTV i duże AGD).Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (winda) w trzypietrowym bloku wybudowanego ok. 2014 roku...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (10 813 zł/m2)

2
1
48 m2
2014
15857203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kawalerka pod klucz, Obrońców Bydgoszczy 14 27117036 15857203 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.Po podłodze nieruchomość ma 33,32m2!To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmie...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

337 635 PLN (13 505 zł/m2)

1
1
25 m2
1900
15853405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod klucz 30,42m2, Obrońców Bydgoszczy 27049734 15853405 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

422 699 PLN (14 090 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15853407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod klucz 38,19m2, Obrońców Bydgoszczy 27049731 15853407 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

515 565 PLN (13 568 zł/m2)

1
1
38 m2
1900
15853406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod klucz 30,41m2, Obrońców Bydgoszczy 27049735 15853406 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

422 699 PLN (14 090 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15857204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kawalerka pod klucz, Obrońców Bydgoszczy 14 27117037 15857204 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

452 732 PLN (13 316 zł/m2)

1
1
34 m2
1900
15853550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27052907 15853550 Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m² , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość dowolnej aranżacji ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

231 200 PLN (9 248 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15853526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052101 15853526 Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m² , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość dowolnej aranżacji ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

311 200 PLN (8 411 zł/m2)

2
-
37 m2
-