• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Szwederowo

Znalezionych ofert: 34

15886044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja cenowa! Kawalerka z osobną kuchnią| 27 m² 27746334 15886044 Na sprzedaż kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,35 m², położone na 1. piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na bydgoskim Szwederowie.Układ pomieszczeń:pokój: 14,5 m²oddzielna kuchnia: 8,2 m²łazienka: 3,5 m²osobne WC: 1...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (7 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1936
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15888381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka 29m2, Bydgoszcz, Szwederowo!!! 27811224 15888381 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lokata ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

210 000 PLN (7 241 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15828451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605909 15828451 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze wieżowca...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (11 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1982
15886973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772755 15886973 Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum 15 minut pieszo do Starówki Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61,5 m² i obejmuje:...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

330 000 PLN (5 410 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15829926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 30m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26653684 15829926 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 30m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lo...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15829995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 29,5m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26657190 15829995 Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15706878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309590 15706878 Mieszkanie w pobliżu Parku Doliny Pięciu Stawów! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m² + piwnica 2,80 m² , zlokalizowane w kamienicy na Szwederowie w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: Dwa pokoje (...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

315 000 PLN (6 848 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15884681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 27709003 15884681 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 448 PLN (9 696 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15800211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26208471 15800211 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne i przytulne dwa mieszkania w cenie jednego o łącznej powierzchni 41,18m2 wraz z umeblowaniem. Mieszkania znajdują się na 2 piętrze w kameralnej 2-piętrowej kamienicy po rewitaliza...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

378 500 PLN (9 232 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15733839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24808581 15733839 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,40m2 (tz. „układ szczeciński”) z dużym balkonem typu „loggia”. Lokal mi...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

412 000 PLN (9 810 zł/m2)

2
-
42 m2
1984
15845300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859795 15845300 Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Stromej. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie. Składa się z jasnego salonu z aneksem ku...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (9 088 zł/m2)

2
-
34 m2
-