• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Szwederowo

Znalezionych ofert: 34

15766120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25498667 15766120 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92m2 z balkonem typu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego oddanego do użytku w 2012 roku. B...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

427 500 PLN (9 716 zł/m2)

2
-
44 m2
2012
15822628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26605240 15822628 78 m2, na parterze w kamienicy z ogródkiem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m² z ogrodem ok.100 m2! W skład mieszkania wchodzą: przestronne pokoje: 23,2 m², 19,4 m² i 13,5 m² kuchnia 9,7 m...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

397 000 PLN (5 090 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15681080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, przestrzeń i balkon – idealne dla rodzin 23845181 15681080 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

574 000 PLN (7 086 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15792186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26007290 15792186 Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m², Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powie...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (7 160 zł/m2)

3
-
81 m2
1985
15865312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! kawalerka 26,2m2 - Szwederowo !! 27292808 15865312 !! KAWALERKA 26,2M² - SZWEDEROWO !!ATUTY:- przestronne 26,2m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- duży balkon 7m² !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na parterze wielorodzinnego budynku 4 kondygnacyjnego z 2006...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

365 000 PLN (14 038 zł/m2)

1
-
26 m2
2006
15841610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 26792427 15841610 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

314 430 PLN (9 528 zł/m2)

2
1
33 m2
1910
15673620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogromnym potencjałem 23710786 15673620 ✨ Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,60 m², położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leszczyńskiego  w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodziny, a także dla osób poszukujących nietypowego, przestronnego lokum w centrum miasta...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (6 824 zł/m2)

3
1
85 m2
1995
15760217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie 45 m² z piwnicą – Szwederowo 25351267 15760217 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 43 m² + piwnica, Bydgoszcz - Szwederowo,Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m² zlokalizowane w kamienicy przy ul. Orlej, w dzielnicy Szwederowo. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,9 m².Układ p...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

300 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1924
15818741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja 31,97m2 Orla bez PCC/prowizji 26638458 15818741 Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku!Po zakupie można się wprowadzać!Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,97m2 w nowej, prestiżowej inwestycji, zl...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

367 655 PLN (11 860 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15619179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE 31,98m2 DEWELOPERSKIE BEZ PCC/PROWIZJI 22579701 15619179 INWESTYCJA ZAKOŃCZONA I ODDANA DO UŻYTKU!OSTATNIE MIESZKANIA W SPRZEDAŻY! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,98m2 w nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Górzyskowo. M...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

351 780 PLN (11 348 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15284497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
31,83m2 Orla 13, nowa inwestycja Szwederowo 14763051 15284497 Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku!Po zakupie można się wprowadzać!Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,83m2 w nowej, prestiżowej inwestycji, zl...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

350 130 PLN (11 295 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15784555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Szwederowie! 25855901 15784555 !!! Mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia!!!Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.ATUTY:- pierwsze piętr...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 500 zł/m2)

1
-
30 m2
-