• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 480

15871752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 2004-lokal umeblowany - od zaraz 27474939 15871752 Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania  jak również doskonała inwestycja wynajem.Pełne umeblowanie, wyposażenie łącznie z dekor...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

625 000 PLN (8 803 zł/m2)

2
1
71 m2
2004
15871751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 2004-lokal umeblowany - od zaraz 27474937 15871751 Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna kawalerka wyposażona i umeblowana gotowa do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała inwestycja wynajem.Pełne umeblowanie, wyposażenie łącznie z dekorac...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

1
1
37 m2
2004
15836399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26711392 15836399 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Mieszkania 4-pokojowe w segmencie Prestige W...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 698 712 PLN (16 492 zł/m2)

4
-
103 m2
2025
15871900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27479920 15871900 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Pięciopokojowy apartament w inwestycji Palladium to unika...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 752 000 PLN (18 638 zł/m2)

5
-
94 m2
2026
15836756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26719658 15836756 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Dostępne mieszkania 2-pokojowe w seg...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 428 PLN (16 136 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15871898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27479927 15871898 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Czteropokojowe apartamenty w Palladium to największe i ...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 515 000 PLN (16 467 zł/m2)

4
-
92 m2
2026
15836763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26719663 15836763 KUPUJĄC TEN APARTAMENT Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Apartament Prestige+ 131,5 m&...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 445 900 PLN (18 671 zł/m2)

4
-
131 m2
2025
15836735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719425 15836735 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

937 430 PLN (13 020 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15871896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27479925 15871896 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Dwupokojowe apartamenty w Palladium to idealny balans mię...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

642 500 PLN (16 063 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15871899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27479918 15871899 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Trzypokojowe apartamenty w Palladium to mieszkania d...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

957 000 PLN (17 089 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15836757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719660 15836757 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W naszej ofercie dostępnych jest więcej mieszkań w segmencie Prest...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

652 806 PLN (15 922 zł/m2)

1
-
41 m2
2025
15836758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719659 15836758 KUPUJĄC TO MIESZKANIE Z NASZĄ POMOCĄ: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku PCC (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z Dostępne mieszkania 3-pokojowe w segmencie Prestige...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 171 671 PLN (16 050 zł/m2)

3
-
73 m2
2025