• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 479

15721210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowa lokalizacja, 38m2!!! ul. Cieszkowskiego 24599223 15721210 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Bydgoszczy, przy ul. Cieszkowskiego, w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja, singli, par poszukujących komfortowego i stylowego miejsca do życia oraz inwesto...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1903
15768485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy 25545689 15768485 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Propozycja idealna dla rodzin z dziećmi lub pod inwestycję.ATUTY:- Odrestaurowana kamienica!- możliwość własnej aranżacji! - okna PCV!- niski czynsz!- świetna lokalizacja!CHARAKTERYSTYKA:To ogłoszenie dotyczy trzy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (6 045 zł/m2)

3
-
66 m2
1890
15866377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT 68M2 W CENTRUM 27319889 15866377 TYLKO W NASZYM BIURZE! NIE SZUKAJ DALEJ!OFERTA WYJĄTKOWEGO MIESZKANIA W SAMYM CENTRUM BYDGOSZCZY - TOP LOKALIZACJA!Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni w Księdze Wieczystej 68m2, nat...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 150 000 PLN (16 912 zł/m2)

2
1
68 m2
1910
15859113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne mieszkanie w dobrej cenie 27164306 15859113 Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszcz przy ulicy Nowackiego 2.Całe mieszkanie jest zadbane i umeblowane (RTV i duże AGD).Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (winda) w trzypietrowym bloku wybudowanego ok. 2014 roku...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (10 813 zł/m2)

2
1
48 m2
2014
15863603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27253361 15863603 Przestronne mieszkanie 110 m² w nowym budownictwie - duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m² , położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku. Lokal wyróżnia się tró...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

970 000 PLN (8 818 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15866196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27315447 15866196 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie w kamienicy 56 mkw, osiedle Okole ul. Władysława ŁokietkaW skład mieszkania wchodzą:- łazienka - duży przedpokój z miejscem na szafę - mały pokój - salon z aneksem kuchennym - większy p...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (7 877 zł/m2)

3
-
57 m2
1920
15864034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M-3 Fordon 48,45 m2 bardzo dobra lokalizacja 27262127 15864034 !!!  Rezerwacja  !!!Oferta w okazyjnej cenie - wyłącznie w Naszym BiurzeBardzo dobra lokalizacja !!!Mieszkanie M-3, 4 piętro, klatka schodowa po remoncie, duży balkon, piwnica, w poszukiwanej dzielnicy FORDON TATRZAŃSKIE.Powierzchnia użytkowa 48,45 m...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (7 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15792186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26007290 15792186 Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m², Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powie...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (7 160 zł/m2)

3
-
81 m2
1985
15824044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26611917 15824044 Kawalerka po generalnym remoncie - Flisy, Bydgoszcz Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 33,19 m² , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 26,78 m² , zlokalizowana w dzielnicy Flisy w Bydgoszczy. Mieszkanie zna...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (9 962 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15865313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 3 pokojowe mieszkanie 47,3m2 - Błonie !! 27292810 15865313 !! 3 POKOJOWE MIESZKANIE 47,3M² - BŁONIE !!ATUTY:- przestronne 47,5m² !- ustawny rozkład pokoi !- ogromny potencjał aranżacyjny !- piwnica !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze wielorodzinnego budynku 4 kondygn...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

3
-
47 m2
1980
15865312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! kawalerka 26,2m2 - Szwederowo !! 27292808 15865312 !! KAWALERKA 26,2M² - SZWEDEROWO !!ATUTY:- przestronne 26,2m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- duży balkon 7m² !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na parterze wielorodzinnego budynku 4 kondygnacyjnego z 2006...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

365 000 PLN (14 038 zł/m2)

1
-
26 m2
2006
15710222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze 24371977 15710222 !!!Wyjątkowa oferta!!!!!!Osiedle Leśne - 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze!!!ATUTY:- duża kuchnia z jadalnią - loggia z widokiem na zieleń- bliskość terenów zielonych CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie o powierzchni 86,16 m², położone na pierwszym piętrze c...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

749 000 PLN (8 709 zł/m2)

4
-
86 m2
1987