• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 479

15831464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka – 32 m²!!! Bydgoszcz, Bocianowo 26695511 15831464 Prezentuję wyjątkową kawalerkę o powierzchni 32 m², położoną przy ul. Racławickiej w samym sercu bydgoskiego Bocianowa.Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy po pełnej rewitalizacji.1. Standard Wchodzisz i mieszkasz ...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (8 094 zł/m2)

1
1
32 m2
1900
15656199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyżyny, 3 pokoje i 2 ogrody - nowe budownictwo! 23409207 15656199 !!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!! 3 pokoje + 2 ogrody w nowym budownictwie !!ATUTY:- mieszkanie z dwoma ogrodami ! - nowoczesne osiedle z wewnętrznym patio !- windy z poziomu zero, dostęp do budynku bez stopni !- niskie koszty utrzymania...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

695 000 PLN (11 983 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15869703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27407935 15869703 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 37,6 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 680 PLN (6 910 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15869238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27404706 15869238 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

265 000 PLN (6 795 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15868637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387438 15868637 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15785301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie w pobliżu Dzielnicy Muzycznej – 25872683 15785301 Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym budynku, położonym w wyjątkowej lokalizacji — tuż obok nowej Dzielnicy Muzycznej.Kupujący nie płaci podatku PCC!- O mieszkaniu:Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, wykończone w podwyższonym sta...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

298 000 PLN (11 920 zł/m2)

2
1
25 m2
2025
15848888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje-widok na BALATON-park-6 piętro BEZ PCC 26951085 15848888 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m², położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

685 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15848889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje-widok na BALATON-park-7 piętro BEZ PCC 26951087 15848889 Na sprzedaż 3 pokoje 51,69 m² 6 piętro widok na Balaton i park Gajowa Budlex BydgoszczNa sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m², położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku C w inwestycji Budlex - Gajowa przy ul. ulica...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15868640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387437 15868640 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,1 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15868641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387436 15868641 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,9 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

180 000 PLN (7 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15822245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe M-3 Śródmieście cisza spokój 26610085 15822245 !!!  Rezerwacja  !!!M-3 Śródmieście, bardzo dobra lokalizacja, cisza, spokójOFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEMieszkanie w bardzo ładnym nowoczesnym, a zarazem neutralnym stylu (remont 4 lata temu)Jedna z lepszych i lubianych lokalizacji w Śródmieściu, ul....

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

355 000 PLN (8 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1910
15681080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, przestrzeń i balkon – idealne dla rodzin 23845181 15681080 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

574 000 PLN (7 086 zł/m2)

3
1
81 m2
1995