• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 480

15853406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod klucz 30,41m2, Obrońców Bydgoszczy 27049735 15853406 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

422 699 PLN (14 090 zł/m2)

1
1
30 m2
1900
15798920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczna kawalerka, idealna pod wynajem 26180427 15798920 Przytulna kawalerka po generalnym remoncie - Centrum BydgoszczyMam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego, jasnego i gotow...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

269 000 PLN (8 406 zł/m2)

1
1
32 m2
1930
15857204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kawalerka pod klucz, Obrońców Bydgoszczy 14 27117037 15857204 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy.To propozycja dla osób, które szukają nowego standardu w śródmiejskim adresie - bez kompromisów tech...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

452 732 PLN (13 316 zł/m2)

1
1
34 m2
1900
15793947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Czteropokojowe, zadbane mieszkanie na IIIp bloku 26056959 15793947 Szukasz mieszkania, w którym znajdzie się dodatkowy pokój do pracy zdalnej? A może fajnie było by mieć osobny przytulny pokoik dla każdego dziecka? Możesz też w zaciszu realizować swoje pasje lub urządzić niezależne przytulne miejsce dla niespodziewa...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (9 268 zł/m2)

4
-
56 m2
1972
15752263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe M3. Ip. apartamentowiec z basenem 25156098 15752263 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI HORYZONT !!!(klucze w Biurze)Prezentujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, komfortowe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w zamkniętym kompleksie nowoczesnych budynków przy ul. Słonecznej na os. Jary w...

Bydgoszcz (Jary) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

619 000 PLN (10 860 zł/m2)

2
1
57 m2
2015
15507510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 139m2, dwa balkony, blisko dworca PKP 20096974 15507510 Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację - oferta dostępna tylko w biurze HORYZONT.Ze względu na metraż i lokalizację jest to idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak też dla inwestora z myślą o najmie na pokoje lub też na podziale na d...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (5 029 zł/m2)

5
-
139 m2
1900
15854091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27070340 15854091 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Wyżyny Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wyżyny. Lokal składa się z 3 pokoi: przestronnego salonu z otwartą, nowocześnie umeblowaną kuchnią oraz dwóch sypialni. Mieszkanie...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

695 000 PLN (11 983 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15841610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 26792427 15841610 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

314 430 PLN (9 528 zł/m2)

2
1
33 m2
1910
15801864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wysoki standard Okole! 26252003 15801864 !!! Mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia!!!Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.ATUTY:- W pełni wyposa...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 000 PLN (12 760 zł/m2)

2
1
25 m2
1920
15853550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27052907 15853550 Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m² , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość dowolnej aranżacji ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

231 200 PLN (9 248 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15853526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052101 15853526 Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m² , położone na parterze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość dowolnej aranżacji ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

311 200 PLN (8 411 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15853525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052100 15853525 Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,36 m² , położone na I piętrze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość dowolnej aranża...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

370 499 PLN (9 750 zł/m2)

2
-
38 m2
-