• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 481

15861257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201696 15861257 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m² - Osiedle Flisy, Bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze odremontowanej kamieni...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

264 000 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15840155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770047 15840155 Na sprzedaż mieszkanie 62 m² + piwnica Fordon, Bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² , zlokalizowane w Fordonie , w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Do mieszkania przynależ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (7 726 zł/m2)

3
-
62 m2
1981
15889444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
62m2 Aviator Bartodzieje, w pełni wyposażone! 27850316 15889444 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca z 2020r.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze wzglę...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

859 000 PLN (14 082 zł/m2)

2
1
61 m2
2019
15752664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Po Remoncie Osiedle Leśne 25172469 15752664 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!2-POKOJOWE MIESZKANIE PO REMONCIEATUTY:- świetna lokalizacja- po generalnym remoncie z gotową kuchnią i łazienką- kompleksowo odremontowany budynek i klatka schodowa- miejsca parkingowe na tyłach budynkuCHARAKTERYSTYKA:Nie...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

290 000 PLN (7 632 zł/m2)

2
-
38 m2
1954
15889262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27846412 15889262 Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy w centrum Bydgoszcz , położony w malowniczym parku nad Kanał Bydgoski . To miejsce o niepowtarzalnym charakterze, łączące prestiż lokalizacji z bliskością natury i historii miasta...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 295 000 PLN (15 828 zł/m2)

5
-
145 m2
2018
15380560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poddaszowe mieszkanie z pięknym widokiem! 17258778 15380560 OFERTA W PEPPER HOUSE!!! 3POKPOJOWE MIESZKANIE - WILCZAK! ATUTY: - Przepiękny widok - Zielony ogród - Piękne, drewniane elementy nadające nietuzinkowego charakteru CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Spokojne ...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 998 zł/m2)

3
1
50 m2
1920
15723246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje! Nowe budownictwo! Centrum! 24631930 15723246 Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz!ATUTY:- dogodna lokalizacja!- teren zamknięty!- centralne ogrzewanie gazowe!- woda miejska! - rolety zewnętrzne!- wideodomofon!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż stylowe mieszkanie na Garb...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15886223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja 27750477 15886223 Na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie - BartodziejeNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal o układzie rozkładowym, z dużymi oknami PCV wychodzącymi na wschód i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15872254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488792 15872254 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 40,74 m² balkon 4. piętro winda pełne wyposażenie + miejsce parkingowe w cenie Fordon ul. AkademickaNa sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2023 roku, położone na 4. piętrze z windą. L...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (11 683 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15889005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840323 15889005 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na pierwszym piętrze. Powierzchnia: 2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

208 119 PLN (8 325 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840324 15889004 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. 2 pokojowe na trzecim piętrze. Powierzchnia: 34...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

275 830 PLN (8 113 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15889015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27840321 15889015 Polecam na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m²( po podłodze 72 m2), położone w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu Placu Piastowskiego, licznych sklepów i punkt&oacute...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

420 000 PLN (6 176 zł/m2)

3
-
68 m2
1890