• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 481

15889016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840322 15889016 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. kawalerka na pierwszym piętrze z ładnym balkonem...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

196 535 PLN (7 861 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15889006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840326 15889006 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Parter: 2 pokoje. Powierzchnia: 40,2 m&sup2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 550 PLN (7 989 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15881657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Wyżynach 27643539 15881657 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na start na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,78 m2 znajduje się na parterze wieżowca, z wystawą okien na wschód (widok na zieleń). Lokal wymaga kapitalnego remontu, jest opróżniony z ...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

245 000 PLN (8 167 zł/m2)

1
-
30 m2
1975
15610544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22410981 15610544 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 znajdujące się na 6-piętrze wieżowca z lat 70-tych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15888381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka 29m2, Bydgoszcz, Szwederowo!!! 27811224 15888381 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lokata ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

210 000 PLN (7 241 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15885037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716117 15885037 Wyłącznie w naszym biurze! W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe (pierwotnie 2 pokoje) położone na IV piętrze ocieplonego bloku. Mieszkanie dwustronne. Pokoje o powierzchni ok. 1695m2, kuchnia ok. 6m2, łazienka z wc ok.3,50m2. Bardzo do...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (6 867 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15888308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27809760 15888308 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 z dużym balkonem typu „loggia”. Mieszkanie nadaje się do remontu i własnej aranżacji. Lokal mieszkalny znajduje...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
1982
15884678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708995 15884678 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

941 700 PLN (15 189 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15888041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem - Bartodzieje! 27800905 15888041 TYLKO W PEPPER HOUSE!2 POKOJE DO WŁASNEJ ARANŻACJI NA BARTODZIEJACHATUTY:- parking za szlabanem na pilota!- bezpośrednio przy szpitalu Jurasza!- balkon!- winda!- 8 minut od Balatonu!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 37,5 m2. Pełna i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

2
-
37 m2
1969
15887312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780385 15887312 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 o ekspozycji zachodniej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 5-piętrowym budynku z windą z poziomu ''0''. Do mi...

Bydgoszcz (Bartodzieje małe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

424 000 PLN (11 158 zł/m2)

2
-
38 m2
2009
15887793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże i jasne m4 na Śródmieściu 27794263 15887793 Maciej Felske: +48500450237TYLKO W NASZYM BIURZE!Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy I. Paderewskiego.Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego bloku wybudowanego w roku 2008.Duży salon, osobna kuchnia ora...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
63 m2
2008