• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chorzów

Znalezionych ofert: 69

15889775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861174 15889775 Kawalerka na sprzedaż - Chorzów Batory, ul. Gagarina Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Gagarina 3728 w dzielnicy Chorzów Batory. Mieszkanie posiada klasyczny układ pomieszczeń - salon z przejściem do kuchni. Loka...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

148 000 PLN (5 920 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15452752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18895641 15452752 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 86,38 m², zlokalizowanego w sercu Chorzowa.To 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w świeżo odrestaurowanej kamienicy, któ...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

430 000 PLN (4 479 zł/m2)

3
1
96 m2
1920
15829252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649610 15829252 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,6 m z balkonem, położonego na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kopalnianej w Chorzowie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie techn...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

280 000 PLN (6 512 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15887672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament w centrum Chorzowa 27790106 15887672 Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji przy Placu Dworcowym, przy którym stoi kamienica jest przede wszystkim do...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

790 000 PLN (7 980 zł/m2)

3
1
99 m2
1910
15451786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18871428 15451786 Na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie - 38,20 m² Lokal znajduje się w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest jasne i przytulne, z pokojami skierowanymi na wschód, co zapewnia mnóstwo naturaln...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

215 000 PLN (5 658 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15883828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27678396 15883828 Brak PCC 2%! Wystawiana fv! Oferujemy do sprzedaży NOWE mieszkanie na kameralnym osiedlu "Harmony Park" w Chorzowie przy Parku Chorzowskim!. Lokalizacja: Chorzów, ul. Bojarskiego 32. To miejsce które sąsiaduj...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 150 000 PLN (13 068 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
15887575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27787107 15887575 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż kawalerka o pow.32m2 położona w Chorzowie-Klimzowiec ul Szczecińska 10.Mieszkanie składa się z-przestronnego pokoju-osobnej kuchni-łazienki-przedpokoju-balkonu z widokiem na Stadion ŚląskiMiesz...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

220 000 PLN (6 875 zł/m2)

1
-
32 m2
1970
15611697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22434990 15611697 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Chorzowa, przy ul. Joachima Lelewela. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, idealne zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i in...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15668930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23611537 15668930 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Chorzów II - Amelung ul. Morcinka Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ma powierzchnię 52,25m2 i składa się z: - Przedpokoju - Dużego Salonu ...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

260 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
52 m2
1966
15822238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26607091 15822238 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Centrum ul. Bolesława Chrobrego . Lokal znajduje się odremontowanej kamienicy w oficynie i składa się z dwóch poziomów: I Poziom 45,10m2: - Przedpok&oacu...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

519 000 PLN (5 831 zł/m2)

3
-
89 m2
-
15720487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24590719 15720487 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Chorzowie - Batorym przy ul. Gagarina. Mieszkanie(lokal stanowiący odrębną nieruchomość - Księga Wieczysta) o powierzchni 48,05m2 usytuowany jest na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym po termomodernizacji. ...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

320 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
-
48 m2
1980
15881735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27646783 15881735 Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m² w bloku . Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z jednego pokoju oraz osobnej kuchni. W pełni umeblowane, wyposażone w sprzęty AGD, takie jak lodówka, piekarnik i zmywarka. Dodatko...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

199 000 PLN (6 219 zł/m2)

1
-
32 m2
1970