• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chorzów

Znalezionych ofert: 69

15758229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315207 15758229 Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze na spokojnym osiedlu w Chorzowie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Amelung oraz kompleksu rekreacyjnego Skałka.Nieruchomość wymaga rem...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

260 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
39 m2
1965
15692310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24040608 15692310 Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie do remontu - idealna lokalizacja, blisko parku AmelungOferujemy na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44,44 m2, usytuowane w budynku z tzw. wielkiej płyty. Budynek zadbany, z czystą i regularnie sprzą...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

300 000 PLN (6 818 zł/m2)

2
1
44 m2
1968
15834094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupak inwestycyjny | wysoki potencjał najmu! 26845186 15834094 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości:mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściamiidealne pod inwestycję (wynajem krótko- lub długoterminowy, najem pracowniczy, dwupak inwestycyjny)ł...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

3
2
35 m2
1930
15800256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210152 15800256 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowanego w Chorzowie przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki, wiatrołapu i korytarza. Mieszkanie znajduje się na 4 ...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

209 000 PLN (5 649 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15853654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27054169 15853654 Kawalerka 35,9 m² Chorzów Batory Kamienica Piwnica Blisko DTŚ i A4 Cena: 159 000 PLN Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35,9 m² zlokalizowana na 2 piętrze kamienicy przy ul. Ratuszowej w Chorzowie (dz...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

159 000 PLN (4 417 zł/m2)

1
-
36 m2
1900
15853653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27054168 15853653 Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m² położona w Chorzowie przy ul. Ratuszowej 9. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą. Układ pomieszczeń: pok&oacu...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

165 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
39 m2
1900
15856661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27099596 15856661 Funkcjonalne 48 m² z ogromnym potencjałem 2 niezależne pokoje widna kuchnia Chorzów Stary (Maciejkowice) Są mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie wygody, funkcjonalności i bezpieczeństwa zakupu. Ta ni...

Chorzów (Stary chorzów) (Śląskie, gm. Chorzów)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15607105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22353806 15607105 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania (lokal stanowiący odrębną nieruchomość) o powierzchni 104,15m2 w Chorzowie ul. Drzymały. Lokal składa się: - Dużego przedpokoju - Pokoju - Pokoju - Pokoju z wyjściem na balkon - Dużej kuchni (nowa zabudo...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

399 000 PLN (3 837 zł/m2)

3
-
104 m2
1929
15815877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649899 15815877 AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący 509 863 247Jeśli szukasz mieszkania funkcjonalnego, zadbanego, ciekawie zaprojektowanego gdzie możesz wypić kawę na zewnątrz w loggi z widokiem na okolicę lub w celach pod inwestycję jako najem - to oferta właśni...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

395 000 PLN (7 272 zł/m2)

2
1
54.32 m2
2004
15156564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z dużym ogródkiem. Od Dewelopera! 11162821 15156564 0% PCC, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cenaZapraszamy do rezerwacji mieszkania 1.A.0.02 z ogródkiem w Chorzowie o metrażu prawie 59m2 , na które składa się:- salon z aneksem kuchennym,- 3 sypialnie- przedpokój,- łazienka z wc,- taras i...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

510 528 PLN (8 802 zł/m2)

4
-
58 m2
-
15164194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje blisko Parku Śląskiego 11405205 15164194 Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_26  w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie. Posiadamy na sprzedaż wszystkie mieszkania w tej inwestycji o zróżnicowanym metrażu.Funkcjonalny rozkład tego mieszkania pozwoli na realizację n...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

311 780 PLN (8 661 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15164189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super okazja 2 pokoje blisko Parku Śląskiego 11405203 15164189 Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_21  w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie .Funkcjonalny rozkład mieszkania pozwoli na realizację nowoczesnego i wymarzonego projektu wnętrza.Mieszkanie ma powierzchnię 43,30m2 położone je...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

362 712 PLN (8 435 zł/m2)

2
-
43 m2
-