• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 113

15866538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320735 15866538 Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51mkw na 6 piętrze przy ul. PCK.Mieszkanie rokładowe i przestronne. Duża kuchnia. Dwa ustawne niezależne pokoje, przedpokój nadający się do zabudowy. Balkon na szerokośc pokoju dziennego.Wejście do ...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

279 000 PLN (5 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15866517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320733 15866517 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum miasta, w solidnym budynku z cegły z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców. Pięć lat temu przeprowadzono generalny remont, a w bieżącym roku mieszkanie zostało odświeżone i odmalowane.Przemyś...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15866432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320730 15866432 Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, położone na 2. piętrze wieżowca Układ pomieszczeń:przestronny salon (nieumeblowany) z wyjściem na duży balkon od strony zachodniej,sypialnia (nieumeblowana) od strony wschodniej,kuchnia w zabudow...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

329 000 PLN (8 658 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15866537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320727 15866537 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w samym centrum miasta. Lokal przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania od zaraz – bez dodatkowych nakładów finansowych!Najważniejsze atuty: osobne, niezależne wejś...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

378 000 PLN (5 906 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15866557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320720 15866557 Centrum Częstochowy - Aleja Tadeusza Kościuszki!Na sprzedaż słoneczne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,60mkw ,z dużym balkonem z widokiem na panoramę miasta i Jasną Górę. 8 piętro - wieżowiec ocieplony , z nową elewacją zewnętrzną, klat...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

395 000 PLN (6 077 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15841636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792552 15841636 NOWA OFERTA 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Na sprzedaż M-3 w odrestaurowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 , po kapitalnym remoncie w 2022 r. obejmujące obecnie otwartą przestrzeń i łazienk...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

379 000 PLN (7 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15589321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w samym centrum Częstochowy 21956920 15589321 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m², położone w samym centrum Częstochowy przy Alei Tadeusza Kościuszki w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym remoncie w 2021 roku.Rozkład mie...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

3
1
79 m2
1960
15856133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem – Częstochowa, Wrzosowiak 27083697 15856133 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,62 m², położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, przy ul. Botanicznej w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie.Mieszkanie posiada ekspozycję południową, dzięki czemu jest ...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

199 000 PLN (6 419 zł/m2)

1
1
31 m2
1985
15868791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie w centrum z ładnym widokiem 27390602 15868791 Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 37 m² z dużym balkonem i piwnicąOferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na 6. piętrze w budynku z windą. Nieruchomość jest idealna zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycj...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

235 000 PLN (6 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15666516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 36 m2 z możliwością adaptacji na M3 23587703 15666516 Na sprzedaż atrakcyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², z możliwościa przebudowy na 2 pokojowe z aneksem kuchennym, zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Częstochowy - Trzech Wieszczó...

Częstochowa (Trzech wieszczów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

215 000 PLN (5 972 zł/m2)

1
1
36 m2
1970
15538487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w cichej okolicy 20784692 15538487 Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Broniewskiego w dzielnicy Tysiąclecie.Mieszkanie słoneczne (okna usytuowane na południe, wschód i zachód), ni...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

350 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15762228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 52 m2 blisko Promenady, balkon 25400923 15762228 2-pokojowe mieszkanie z wnęką do remontu o powierzchni 52 m². Piękny widok na miasto, wszędzie blisko. Lokalizacja sprawia, że może być to idealny lokal pod wynajem.IX piętro, lokalizacja:- blisko szkoła, przedszkole- kilka minut spacerem do parku wo...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

275 000 PLN (5 288 zł/m2)

2
1
52 m2
1972