• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Obłuże

Znalezionych ofert: 31

15762778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie 3 pok z ogródkiem 25411493 15762778 Mieszkania gotowe po odbiorachMIESZKANIE 3 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do Estakady Kwiatkowskiego, 20 min rowerem do centrum Gdyni, ...

Gdynia (Obłuże), Krawiecka

628 884 PLN (12 331 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15505379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20048341 15505379 Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu duże, przestronne trzy pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem w Gdyńskim obłużu.LOKALIZACJA:Obłuże to dzielnica Gdyni od wschodu i zachodu granicząca z innymi dzielnicami miasta - pogórzem i oksywiem....

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

830 000 PLN (11 608 zł/m2)

3
-
71.5 m2
2015
15740686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24955630 15740686 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze Gdynia ObłużePolecam na sprzedaż przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie z balkonem i widokiem na morze w gdyńskiej dzielnicy Obłuże!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,5 m2 posiada trzy oddzielne, nieprzec...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

580 000 PLN (9 831 zł/m2)

3
1
59 m2
1978
15806732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26351674 15806732 Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego....

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

615 000 PLN (13 667 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15667849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pok. z ogródkiem ! 23609937 15667849 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,10 m2 o wyjątkowo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, z osobną ku...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

435 000 PLN (9 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15031919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 mieszkania w 1, pod wynajem, kwatery, usługi 7511402 15031919 3 MIESZKANIA Z OSOBNYM WEJŚCIEM, 1 KSIĘGA WIECZYSTA!1 PIĘTRO, 2 PIĘTRO, PODDASZE - NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ, JAK I DLA KILKUPOOKOLENIOWEJ RODZINY!LOKALIZACJA:Gdyńska dzielnica Obłuże. W odległości kilku kroków pełna infrastruktura handlowo...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

950 000 PLN (4 358 zł/m2)

10
3
218 m2
1996
15648256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23251011 15648256 Widok na port, 3 pokoje, kuchnia i balkon! Mieszkanie w Gdyni do własnej aranżacji — idealna lokalizacja blisko centrum i morza!Marzysz o własnym mieszkaniu z widokiem na port, w sercu nadmorskiego miasta? To wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 3-pokojowe ...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

500 000 PLN (10 870 zł/m2)

3
1
46 m2
1970