• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 29

15870978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450582 15870978 GRZYBOWO 3 POKOJE 59 m 300 m OD MORZA WYSOKI STANDARD MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDANa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą, o powierzchni 59 m, położone na II piętrze w prestiżowym, z...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

3
1
59 m2
2024
14925203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4837095 14925203 Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnegoAtrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk Grzybowo - podmiejskie chronione osiedle domów jedno i...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
2008
15832976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707590 15832976 Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój.Ten apartament w Sunset Resort w Grzybowie jest dokładnie taki.Położony przy ul. Nadmorskiej 100A, na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, oferuje idealne połączenie nadmorskiego klimat...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

575 000 PLN (14 744 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15857542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124035 15857542 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą na ogrodzonym, monitor...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15676607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23773514 15676607 Funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie nad morzem w GrzybowieGłówne atuty nieruchomości:500M OD PLAŻYNOWE BUDOWNICTWO Z 2019 ROKUPRZESTRONNY, SŁONECZNY TARASPRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWETEREN OGRODZONYWYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 249 000 PLN (12 126 zł/m2)

4
2
103 m2
2019
15622441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22652276 15622441 Stylowy 2-pokojowy apartament w obiekcie Sunset Resort z miejscem postojowym!Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie. Idealna propozycja dla osób szukaj...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

511 500 PLN (17 050 zł/m2)

2
1
30 m2
2020
15537905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20769635 15537905 Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie, z dużym balkonem o pow. 6,60 m2, położony jedynie 300 metrów od morza...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (15 556 zł/m2)

1
1
27 m2
2020
15812825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546315 15812825 Gotowiec inwestycyjny nad morzem Najem krótkoterminowy bez kompromisówTen apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek:krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa i szybki zwrot kapitału.Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitań...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (18 677 zł/m2)

2
1
31 m2
2021
15853963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065294 15853963 Są miejsca, które kupuje się sercem.I są takie, które dodatkowo pracują na Ciebie.Ten 40-metrowy lokal w obiekcie Hexagon w Grzybowie to idealna przestrzeń na wakacyjny drugi dom nad morzem albo gotową inwestycję pod wynajem sezonowy — zaledwie kilka...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

535 000 PLN (13 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1999
15845780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869544 15845780 Nie każde mieszkanie nad morzem daje Ci to uczucie.Ciszy. Przestrzeni. Oddechu.To jedno – tak.Wyobraź sobie poranek. Otwierasz drzwi balkonowe. Wchodzi świeże, morskie powietrze. Światło rozlewa się po całym salonie. Nie patrzysz na sąsiadów z okna n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 069 000 PLN (12 148 zł/m2)

3
1
88 m2
2009
15859624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27173922 15859624 ​Szukasz idealnego miejsca nad polskim morzem, które łączy spokój z wysokim komfortem? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w malowniczym Grzybowie, zaledwie 500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.Lokalizacja i osiedle​Nieruc...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
1
73 m2
2010