• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 29

15868200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369203 15868200 Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitańska (budynek C)Odległość od plaży: 150 mMetraż: 29,1m2Układ: 2 pokojePiętro: 1Rok budowy: 2021 To dokładnie to, czego szuka rynek najmu krótkoterminowego:– komfort dla par i rodzin 2+1– możliwość wyższej ceny dob...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (21 724 zł/m2)

2
1
29 m2
2021
15731186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24787237 15731186 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze 2-piętrowego budynku.Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, alta...

Grzybowo, Nadmorska

639 450 PLN (14 700 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2025
15818453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27671100 15818453 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

326 750 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.93 m2
2025
15882600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671247 15882600 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek VAT. Cena netto 403 993PLNApartamenty 3min spacerem od morza!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone n...

Grzybowo, Nadmorska

496 912 PLN (11 220 zł/m2)

2
1
44.29 m2
2025
15828493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595337 15828493 Luksus i wygoda w jednym miejscu - Twój apartament na strzeżonym, pięknym Osiedlu Bałtyk, zaledwie 600m od morza!*świetna inwestycja- bardzo dobra stopa zwrotu z wynajmu*osiedle bezpieczne, zamknięte : strzeżone i monitorowane*wyśmienita lokalizacja-...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
14889133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 4042291 14889133 Wyjątkowo atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie apartamentowo - wczasowe, wyposażone i umeblowane. Bardzo ładny, zadbany apartament o dobrym standardzie wykończenia, położony na cichym, spokojnym i przede wszystkim bezpiecznym Osiedlu Bałtyk w Grzybowie...

599 000 PLN (10 891 zł/m2)

2
-
55 m2
2004
15876269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27534824 15876269 Apartament jednopokojowy z tarasem, na zamkniętym Osiedlu Bałtyk w Grzybowie, zlokalizowany w centrum osiedla, Oddalony 400m do pięknej piaszczystej plaży. W pełni wyposażony i pracujący w najmie z Sun&Snow. Gres na podłodze w całym mieszkan...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (13 714 zł/m2)

1
-
35 m2
2008
15794287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26068896 15794287 Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1. piętrze na cenionym osiedlu Bałtyk w Grzybowie , to doskonała propozycja dla osób szukających komfortu blisko morza. Nieruchomość składa się z dwó...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (12 131 zł/m2)

2
-
61 m2
2006
15868964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27395509 15868964 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek VAT. Cena netto 403 993PLNApartamenty 3min spacerem od morza!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

496 912 PLN (11 220 zł/m2)

2
1
44.29 m2
2025
15868952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27395397 15868952 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 486 432PLN Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie dewelop...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

598 312 PLN (12 444 zł/m2)

2
1
48.08 m2
2025
15731199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24787515 15731199 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze 2-piętrowego budynku.Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, alta...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

639 450 PLN (14 700 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2025
15818447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591245 15818447 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

326 750 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.93 m2
2025