• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Na Stoku

Znalezionych ofert: 55

15859974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27179713 15859974 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 400 PLN (8 039 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15859972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27179711 15859972 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

491 600 PLN (8 059 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15630138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844340 15630138 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 67,83 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie wykończonym pod klucz. W skład...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

780 045 PLN (11 642 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15630147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844333 15630147 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68,04 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

544 320 PLN (8 005 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15859973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27179712 15859973 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 400 PLN (8 039 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15630176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844337 15630176 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,83 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 640 PLN (8 107 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15630140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844336 15630140 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,20 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

505 600 PLN (8 025 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15782664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25847183 15782664 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

491 600 PLN (8 059 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15716608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24516558 15716608 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 ,2 m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon o pow. ok. 19,5 m2, z wyjściem na balkon - sypialnia o pow. ok. 10,5 ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

2
-
48 m2
1987
15630153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844335 15630153 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68,08 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

544 640 PLN (8 009 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15630182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22844329 15630182 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

491 600 PLN (8 059 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15627714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22788700 15627714 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68,36 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

546 880 PLN (8 042 zł/m2)

3
-
68 m2
2025