• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kobyłka

Znalezionych ofert: 14

15894728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948414 15894728 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 38mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15877540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27572500 15877540 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchni...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

559 000 PLN (10 547 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15810784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26418604 15810784 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 37mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15594358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22051247 15594358 Bezczynszowy dwupoziomowy apartament posiada 4 pokoje powierzchnia to 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. W cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedlaOsiedle bezczyn...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15841155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26787922 15841155 Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa 113,61mkw). Apartament położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada odd...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

670 000 PLN (5 115 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15840813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785543 15840813 Prezentowany Mini Segment narożny (nr47) posiada 3 pokoje, powierzchnia apartamentu to 50mkw. Apartament położony jest na parterze. Do segmentu przynależy Ogród o powierzchni 53,90mkwW cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie. Osiedle bezczynszowyc...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

540 000 PLN (11 020 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15594360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22051246 15594360 Prezentowany Mini Segment (nr43) posiada 3 pokoje, powierzchnia apartamentu to 50mkw. Apartament położony jest na parterze. Do segmentu przynależy Ogród o powierzchni 33,70mkwW cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie. Osiedle bezczynszowych Mini S...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

520 000 PLN (10 612 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15735725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24860465 15735725 Prezentowany bezczynszowy dwupoziomowy (lok33) apartament posiada 4 pokoje powierzchnia to 96,18mkw położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście W cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedlaOsiedle bezczyn...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

5
1
96 m2
2025
15734028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24812165 15734028 Prezentowany Mini Segment (lok52) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa 113,61mkw). Apartament położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada odd...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

650 000 PLN (4 962 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15877539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27572498 15877539 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 30mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postojowe przed budynk...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

679 000 PLN (6 117 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15877538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27572497 15877538 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchni...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

569 000 PLN (10 736 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15868278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27375949 15868278 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,95 mkw. z dwoma ogródkami łącznie 179 mkw- Kobyłka.Mieszkanie położone na parterze w kameralnym budynku. Duży atut to dwa ogródki: jeden od frontu z miejscem do parkowania oraz drugi- pryw...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

686 000 PLN (10 554 zł/m2)

3
1
65 m2
2016