• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kobyłka

Znalezionych ofert: 14

15805567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26310823 15805567 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, dwoma miejscami parkingowymi (jednostanowiskowy garaż w budynku oraz miejsce postojowe) i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki! Mieszkanie po...

Kobyłka (Nadarzyn) (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 050 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
98 m2
2019
15764628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25452471 15764628 Szanowni Państwo polecam parter  w kameralnym i luksusowym osiedlu w  podwarszawskiej Kobyłce. Osiedle Leśna Polana przy ul. Mieszka I w otulinie lasu. Pokazowe osiedle z piękną zabudową, zielenią i dobrą spójną architekturą. Zamknięte i zamiesz...

Kobyłka (Piotrówek) (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

925 000 PLN (10 882 zł/m2)

4
1
85 m2
2011