• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899296 15892524 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

764 940 PLN (14 433 zł/m2)

4
-
53 m2
2024
15892736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899293 15892736 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

882 960 PLN (14 241 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15892523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899289 15892523 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 618 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899268 15892731 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 772 PLN (16 205 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899263 15892792 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 677 PLN (14 239 zł/m2)

2
-
53 m2
2024
15892642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899261 15892642 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

634 000 PLN (15 850 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899242 15892638 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 543 PLN (14 935 zł/m2)

3
-
69 m2
2023
15892576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899240 15892576 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 448 PLN (17 117 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15892513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899239 15892513 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 905 PLN (18 835 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15892724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899232 15892724 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 024 441 PLN (14 847 zł/m2)

3
-
69 m2
2023
15892636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899230 15892636 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

642 280 PLN (18 351 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899224 15892510 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

711 518 PLN (15 812 zł/m2)

2
-
45 m2
2023