• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899142 15892833 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa si...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 794 PLN (13 630 zł/m2)

2
-
60 m2
2022
15892709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899140 15892709 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa si...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 265 PLN (14 665 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15892558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899138 15892558 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 514 PLN (13 755 zł/m2)

2
-
55 m2
2023
15892537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899373 15892537 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 966 PLN (14 725 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899372 15892476 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 690 PLN (16 778 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899370 15892811 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 625 PLN (14 182 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899367 15892536 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 237 PLN (14 447 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899359 15892809 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 473 PLN (16 607 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899355 15892534 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 340 PLN (14 443 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899351 15892658 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

917 689 PLN (14 339 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899347 15892745 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 426 PLN (16 190 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899340 15892744 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 375 PLN (14 430 zł/m2)

3
-
52 m2
2024