• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15891599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898016 15891599 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 366 PLN (14 436 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898014 15891673 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

932 680 PLN (14 132 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898005 15891878 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 680 PLN (14 134 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897987 15891876 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

912 694 PLN (13 829 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898022 15891880 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898006 15891971 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 293 PLN (15 235 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897985 15891594 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

898 994 PLN (13 831 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897983 15891501 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897982 15891863 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 370 PLN (13 627 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897979 15891875 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

885 870 PLN (13 629 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897976 15891581 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

886 046 PLN (13 425 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897971 15891874 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 622 PLN (13 225 zł/m2)

3
-
65 m2
2025