• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15891779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897970 15891779 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

686 200 PLN (14 600 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897964 15891778 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 622 PLN (13 225 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897962 15891684 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

677 460 PLN (14 114 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897956 15891683 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

682 416 PLN (14 519 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897955 15891590 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 189 PLN (16 339 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15891497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897954 15891497 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

717 332 PLN (13 795 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15891774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897936 15891774 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 200 PLN (15 200 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897925 15891493 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 662 PLN (16 099 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897924 15891867 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 740 PLN (16 265 zł/m2)

2
-
48 m2
2023
15891585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897921 15891585 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 849 PLN (15 643 zł/m2)

2
-
48 m2
2023
15891649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897754 15891649 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

794 252 PLN (20 901 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15891834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897740 15891834 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

827 820 PLN (12 736 zł/m2)

3
-
65 m2
2025