• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898548 15892361 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 488 PLN (14 010 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15892306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898544 15892306 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 666 PLN (14 434 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15890137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27872066 15890137 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Pachońskiego - Prądnik Biały. Prądnik Biały jest cudowną dzielnicą - jest pełna zieleni, terenów spacerowych oraz dostępu do wszelakich usług, szkół i infrastruk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1978
15790564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970919 15790564 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych - po g...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

848 000 PLN (17 306 zł/m2)

3
-
49 m2
2012
15892228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898603 15892228 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

767 334 PLN (15 986 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898598 15892271 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

805 227 PLN (14 127 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898595 15892369 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

828 399 PLN (14 533 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898591 15892226 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

610 896 PLN (15 664 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15892365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898568 15892365 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

832 256 PLN (12 804 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898560 15892264 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

694 980 PLN (16 547 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15892218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898550 15892218 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

873 810 PLN (13 443 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898546 15892305 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 600 PLN (15 800 zł/m2)

2
-
47 m2
2025