• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898181 15892135 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 086 PLN (14 098 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15892176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898173 15892176 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 400 PLN (15 400 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898165 15892172 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 590 PLN (13 560 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15892127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898163 15892127 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 772 PLN (15 080 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898153 15892088 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

706 494 PLN (14 719 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898148 15892097 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

626 778 PLN (16 494 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898143 15892093 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 629 PLN (15 549 zł/m2)

3
-
54 m2
2023
15892063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898088 15892063 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 295 PLN (15 794 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898174 15892131 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

690 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898172 15892169 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 200 PLN (15 200 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898171 15892130 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 293 PLN (15 235 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898170 15892175 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 662 PLN (16 099 zł/m2)

2
-
47 m2
2025