• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898162 15892107 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

847 530 PLN (13 039 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898147 15892089 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

887 460 PLN (14 087 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898142 15892052 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - VII ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 039 036 PLN (15 058 zł/m2)

3
-
69 m2
2022
15891600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898025 15891600 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 194 PLN (14 876 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898017 15891767 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 366 PLN (14 436 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898015 15891506 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

728 500 PLN (15 500 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898013 15891972 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 762 PLN (15 931 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898010 15891691 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 680 PLN (14 134 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898024 15891693 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 706 PLN (14 327 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898023 15891507 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 640 PLN (14 213 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15891786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898019 15891786 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897988 15891968 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 172 PLN (14 920 zł/m2)

2
-
48 m2
2025