• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898086 15892062 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 706 PLN (14 327 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898184 15892136 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 029 510 PLN (15 599 zł/m2)

4
-
66 m2
2025
15892132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898176 15892132 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 582 PLN (14 168 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898167 15892173 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 392 PLN (14 529 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898161 15892106 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 545 PLN (15 629 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898150 15892098 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

826 812 PLN (12 720 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898108 15892074 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 616 PLN (14 673 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898087 15892061 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

984 786 PLN (12 958 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15892179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898183 15892179 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

815 772 PLN (15 996 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898179 15892177 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

746 284 PLN (15 548 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898177 15892133 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

989 421 PLN (13 554 zł/m2)

4
-
73 m2
2025
15892107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898162 15892107 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

847 530 PLN (13 039 zł/m2)

3
-
65 m2
2025