• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 891

15892957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899549 15892957 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

828 904 PLN (13 815 zł/m2)

2
-
60 m2
2023
15893033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899725 15893033 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 689 PLN (15 223 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15893028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899720 15893028 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

701 372 PLN (14 923 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15893025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899716 15893025 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 477 PLN (14 389 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899636 15892935 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 700 PLN (14 010 zł/m2)

4
-
68 m2
2024
15892931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899627 15892931 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

984 820 PLN (16 414 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15892858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899602 15892858 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 355 PLN (14 266 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15892912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899587 15892912 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

654 426 PLN (17 687 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15892750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899376 15892750 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 736 PLN (14 220 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15892600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899374 15892600 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 008 PLN (16 649 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899368 15892599 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 608 PLN (14 369 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899360 15892474 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

721 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
44 m2
2024