• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 891

15892597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899356 15892597 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 981 PLN (14 412 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899349 15892472 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 590 PLN (16 147 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899345 15892657 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 655 PLN (14 635 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899344 15892595 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 618 PLN (14 353 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899332 15892593 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 926 PLN (14 402 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899304 15892738 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

623 823 PLN (15 995 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899301 15892525 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 079 PLN (16 160 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899297 15892649 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 492 PLN (14 192 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15892648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899291 15892648 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

772 133 PLN (14 299 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15892795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899277 15892795 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 259 PLN (14 277 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15892518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899265 15892518 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

981 654 PLN (16 361 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15892517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899260 15892517 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 576 PLN (15 887 zł/m2)

2
-
39 m2
2024